0 oy
192 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kizlar ilk dogumum da 1 tane bile catlak olmadi ama 2 dogumda olur mu diye korkuyorum. 2 dogum yapip hic catlagi olmayan varmi.Varsa oneriniz nedir 

3 Cevaplar

0 oy
(173 puan) tarafından
Valla benim ilk doğımdu dünya haritasına döndü karnım geçiyor yavaştan
(173 puan) tarafından
Sağlık olsun da canım herşey geçiyor valla takma kafana
(826 puan) tarafından
Yaaaa benimde öyle hep baktığımda seviyorum aslında bebeğimden hatıra bişeyde sürmedim bebeğime bişey olur diye şimdidr geçmiyo bi türlü 10 aylık ben tamamen her yerim çatlak oldu kol altımda bile çatlak var
(173 puan) tarafından
Valla canım benim de öyleydi hemde ilk doğumm olmasına ramen elleyince bille hissediyorum hala çatlakları doğum da yaptım 8 ay olucak neredeyse ama geçiyor şuan diyet de yapmadım sporda bakalım
(826 puan) tarafından
Ben 30 kilp aldım ama verdim şuan 5 kilo fazlam var. Çatlaklarda aynen elimle bile hiss ediyorumya karnımda sallanıyo etim önceden garip geliypdi ama artık alıştım diye bilirim. Bakalım ne zaman geçer bende aynı hala hele yandam bakında sanırsın bıçaklar kesmişim
(173 puan) tarafından
Aynen öyle valla canm
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı kullaniyorum 3uncu gebeliğim göğsümde  kullanmadım başladı orayada artik kullaniyorum  ben memnunum
tarafından
Aklimda bulunsun kullanirim canm tuylenme yapmaz ins .
(219 puan) tarafından
Kullaniyorum bend3 hic bise olmadi ama bu yag gibi olan değil beyaz olandan
tarafından
Tesekkur edrrim canm.kullanacagim
0 oy
(2,009 puan) tarafından
İlkinde sadce karnimda vardi az catlak ikinciye hamileyim karnim ve bacaklarim catlak bebe yagi kullaniyorum
tarafından
Ilkte bende kullandim bebek yagi bende kullandim sukur hic olmadi ama bu sefer 2.oldugu icin tedirginim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
1 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
26 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde emelilter.45 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
27 Mart 2019 Diğer kategorisinde Gül&Ser (36 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...