0 oy
228 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar yol uzun diye ailemi kaç aydır göremiyordum eşimi annesine bıraktım bende bugün yola çıkıcam Allahın izniyle hamileyim biraz tereddütlerim var ama haftamda 14 düşük tehlikemde yok yani yolculuk yapabilirim tabi dikkat etmek şartıyla birazcık korkuyorum bana dua edermisiniz :)

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah kolaylık versin. Hayırlı yolculuklar 
(65 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah :)
-Reklam-
+1 oy
(456 puan) tarafından
Hayırlı yolculuklar kazasız belasız git:)
(65 puan) tarafından
İnşallah tek dileğim eşim normalde izin vermiyordu bi şekilde ikna ettim ama şimdi de acıcık korku saldı içimi :)
(456 puan) tarafından
Korkma allahın izniyle birşey olmaz
(65 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim :)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Virüs bitse de bizde gitsek keşke 
(65 puan) tarafından
Bazı firmalarn 2 li koltuğu obilette tek kişilik gözüküyor bende öyle aldım ayağımı uzata uzata giderim dedim inşallah sende kavuşursun bir an evvel :)
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım gitmek sıkıntı değilde onlardan bize bizden onlara birşey bulaşır korkusu var işte sonuçta dışarı çıkıp gelen çalışan insanlar var aile içinde kısmet artık
0 oy
(237 puan) tarafından
Uçakla gt canım ben hep uçakla gttm
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Yok canim bi sıkınti olmaz rabbimin izniyle ben hamile oldugumu bilmeden annem gile gitmistim uzun yol orda ogrendim
0 oy
tarafından
Bişey olmaz canım ben yeni öğrendiğim zaman Ankara İstanbul arası kaç kez git gel yaptım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
6 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
22 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekler (18 puan) tarafından soruldu

377,235 soru

11,289,404 cevap

34,699 kullanıcı

...