0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Bilmem neden ama 2 gun kendi kendine kusuyo sonra yedinden bisey olmamis gibi konusuyo  kendi kendine konusmalar tirp atmalar vallah cok sabrim tasdi 5 yildinr ayni evde kaliyoruz  butun nazina tiriplerine dayandim napicami hic bilmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canımmmm oturup önce konuş bence direk tepki verirsen inan sen kötü olursun 
(16 puan) tarafından
Bi kelime bile etmedim bebeyin 9 aylik kendi bebeyimden cok onun cocuklarina bakiyorum vallah odevlerine bakiyorum yardim ediyorum kendi beneyime bakamaz oldum karsili bumu cok iyiyim galiba
tarafından
İnan çok iyi olmicaksin çevremde aynı böyle bı örnek var senin gibi yaptı yaptı en sonunda oruspu etti eltisini hamile haliyle dışarıya attı zavallı kadın 3 ay kaynanası gölde kaldı takı eşi ev alıp düzene kadar şuan 2 eltide gurbette ama hiç gitmiyolar
(16 puan) tarafından
Evet artim bitdi ne bakmicam cocuklarina nede yardimci olmucan bundan sonra bende kotuyum
tarafından
Kötüyüm deme de herşeyin farkına vardım de cnm
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım bunu alışkanlık haline getirdiyse al karşına konus. Çocuk değiliz aynı evde yaşıyoruz aileyiz de bı sorun yaşadığımızda söyle bana da belki yanlış anladın belki ben farkında bile değilim de konuştuktan sonra hala böyle devam ederse de sen ona daha fazla küs boşver nazını mi cekcen 
(16 puan) tarafından
Artik naz cekmekden bikdim. Neden ben ya neden ben kusmuyorum tirip atmiyorum banami kadi ya kendisi benden buyuk o balan tavsiye buyukluk yapmakdansa nazlaniuo
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bende de var ondan 1 tane 

Ama şükür aynı evde değiliz 

O senı çekemiyordur takma hatta hep mutluluk pozu ver gül eğlen telefonda konuş kahkahalar at çok zoruna gider onun :))) 
(16 puan) tarafından
Evet cekemiyo
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Bence sen irtibati kes zaten enayi gibi kullanıyor seni görsün bakalım kim.karli çıkacak küsmeden
(16 puan) tarafından
Evet beni kullaniyor doru dedin insalinin kabi iyi olunca boyle essek gibi binerler insani
(7,208 puan) tarafından
Gözünü aç o zaman en nefret ettiğim insan tipi eltin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Derdi neymiş bi sordun mu 
(16 puan) tarafından
Ne olucaki derdi isleri yopiuorum cocklarina bakiyorum odevlerine yardim ediyorum kasini gozunu aliyorum yeter ama ya bir beni binmediyi kaldi
0 oy
tarafından

Aynı evdemisiniz Allahım yardımcın olsun benim elti sıkıntım yok eşim tek erkek ama hep bi eltim olsun istemişimdir..

Kaynanam sözü: Elti eltinin kumasıdır..:D

(195 puan) tarafından
Bacimm seni anan kadir gecesi dogurmus sen ne eltisi istiyosundertsiz basa dert...
0 oy
tarafından
Belkide kıskançlık fln vardır sana karşı olabilirmi
0 oy
tarafından
Amaaann küsen kümede girsin kimse bizim nazımızı çekmiyor valla sen niye  cekesin bide elti hiçte kafana takma bırak kendi haline 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eltin ergenlikten çıkamamış belli ki

çok lazım değilse sen de ona küs barışma 
0 oy
tarafından
Kiraya çıkmak çok zor değil vallah niye aynı evde yaşıyorsunuz keşke kabul etmeseydin ayrı olup sorun yaşayanlar varken bu zamanda kaynanaylada eltylede  aynı yerde oturulmaz
0 oy
(186 puan) tarafından
Bənde 5 yıldır aynı evde yaşıyorum bıkdırdı beni şimdide kızqındım senin posdunu gördüm bırak görməzdən gəl ne hali varsa görsün hep zaten nazlarıyla oynuyoruz diye böleler kəndilerini pirenses sanıyolar bən hep dua ederim kəndi evim olsun araya mesefe koy
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kızarsa buzdolabına girsin.. bunun huyu herhalde bu canım
0 oy
tarafından
Hıc muhattap olma canim bırak
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah aynı evde yaşamak zordur

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 2,165 göst.