0 oy
441 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (841 puan) tarafından
Gecen sene yolda kiz broşür dağıtıyordu abla iceri girip bilgi al bana para vercekler dedi bende o şehirde ikamet etmiyorum gezmeye gittim sadece bilgi almak için girdim bunlar alttan girdi üstten cikti beni ikna edip sözleşme imzalattilar lazer için ama ben buralu değilim dedim oturduğunuz şehirde var dedi ordan devam edin dediler bunlar beni aradı Bende bulunduğum şehirde gitcem dedim o zaman burdaki parayı ödeyin dediler gitmediğim yere niye para odeyim dedim buradaki adreste gitcem dedim haciz yoluyla avukatimiza anlatın dediler bana bir haciz kağıdı attılar korkutmaya çalıştılar falan aradığım numara yok öyle bisey falan dedi hamileyim diyorum biz anlamayız parayı verin diyorlar basta oyle demediler bulunduğun yerde gur dediler dolandırıcı gibi ler ayni is yapmazlar para ya gelince isterler yorumları şikayetleri okudum herkes benim  gibi mağdur arada e develte girip bakıyorum haciz var mi diye 1 yil oldu verirler mi ben verin ben de gerekeni yaparım dedim 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verse ds sonuc alamaz canım daha onceki dosyalar da cıkar 
(841 puan) tarafından
Nasil daha önceki dosya ben bunlara verin dedim 1 yil oldu beni orda çalışan arayıp iban atıp parayı yatır dedi parayı yatıracaktim ben esim şubeyi aradi biz arayıp para istemedik dediler orda calisan akli sira beni korkutup hesabına para attiracak
tarafından
Daha once sikayetci olan olmustur canım sakın kanma gozlerın korkut
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız dolandırıcı onlar bir *** yiyemezler sen lazer yaptırdınmı ki para ödeyeceksin
(841 puan) tarafından
Yaptirmadim isteyip durdular hem farklı şubemize git ama yinede bize ayriyeten para vercen deyip durdular
0 oy
tarafından
Ben anlamiyorum bilmediginiz guvenmediginiz bi seye nasil boyle imza atabiliyosinuz belki adiniza imzanizla başka seyler yapacaklar 
0 oy
(3,861 puan) tarafından
keske imza atmasaymissin canim 
(841 puan) tarafından
Evet ya ne bileyim 1 yil gecti bakalım hemen ertesi günü caydim aradım ama bu seferde sürekli para istediler hic yapma taraftari değiller hep para dertleri
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Beni.cok yolda tuttular böyle ev temzliklerne gidyodm üniversite öğrencisi oldgnu söyleyip bilgi al abla sagdce bu dediler tmm.dedm snra kadn yok yuan yağlı işte diyt sukadara indi vs dedi bende ben size aylik 100tl 10 kuruş veremem ben ağda alıp yapiyom ben öğrenciyim dedgi icn geldim dwsm kalktm ve bu cok kez oldu basma geldi 
(841 puan) tarafından
Bende valla iyilikten maraz doğar dedikleri bu olsa gerek imza attığım kagidin biri bende biri onlarda başlama bitiş günleri yazıyor tarihler falan şimdiye aldığım lazer çoktan bitmiş olması gerek hic de gitmedim birde verdiğim kapora yazıyor oyle
(841 puan) tarafından
Aman yapsınlar yapın dedim o kadar yoruldum esimde yapsınlar bizde itiraz eder şikayet ederiz dedi ama arayan soran yok bakalım nolcak
(1,475 puan) tarafından
Siz bilirsnz ınsallh kapinz kötü haberle calinmaz cnm ben iylik yapmayı biraktm
(841 puan) tarafından
Amin sagolasin canim valla Bende bıraktım valla dusune dusune yoruldum kiz nabim aniden aklima geliyor sen en iyisini yapmışsın zamanında valla
(1,475 puan) tarafından
Hiç beni ogun adam kafami allak bullak etmişti ipnoz gbi esimi aricam ariyamadm eve gelince soyledm bide  arıtma cihaznida bıraktılar gittiler
0 oy
tarafından
Sakın ödeme kardeşim haklı insan goz korkutmaz hemen yasal isleme basvururdu. Evet ortada sözleşme var ama hizmet verdiklerine dair ispat yok. 
(841 puan) tarafından
Gudin şikayet edin dedim 1 yildir etmiyorlar bulunduğum yerde gideyim diyorum parayı vermen gerek diyor illa simdi arayan soran yok bakalım
tarafından
Bulundugun sehirde de olsa gitme kardesim belliki dertleri hizmet degil para kopartmak bence daha duzgun bi yere bakarsin. Bir yil gecmis bi halt yapmamislar yapsalarda bisey cikmaz. Hatta beklemeden tuketici mahkemesine sen basvur en azindan icin rahatlar
(841 puan) tarafından
Yorumlari şikayetleri okudum dertleri aynen hizmet değil ben bunları şikayet ettim bunlar ustume daha çok düştü beni unutmuşlardi galiba şikayette sonra kendilerini savundular falan biz size hizmet ederiz gibisinden sonra da ses çıkmadı bunlardan
tarafından
Sikayet ettiysen o sikayeti kaybetme dursun bir köşede gerekmedikçe muhattap da olma zehir olasicalar milleti kemiriyorlar
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aynı deye bende dustum ama imzalamam hıc umurumda olmaz dedim dusunup ararim sizi Baska ıldeyım dedim konu kapandı bııs olcanı sanmam cunku lazer almadın bisi yapmadın bide hamilesin hamileyken lazer olmuyor her turlu kanıtlarsın konu kapanır diye düşünüyorum ama sen ımazaladın seyler okudun mu ne gibi seyler yazıyordu eger hizmet almadan cayarsam tum parayı oderıö gibi bir secenek varsa ısın zor canım odersın 
(841 puan) tarafından
Ayni imzaladığın seyin birini bana verdiler bir dosya onlarda cayma falan değilde şimdiye almış olduğum lazerjn gunu bitti başlangıç ve bitiş günler falan
(4,061 puan) tarafından
Bisi cıkmaz o isten hatta sen savcılığa git sikayetci ol dolandırdılar beni diye onlardan ince davranmıs olursun daha iyi olur bence
0 oy
(29 puan) tarafından
Ayy dolandirici resmen buradada cok var. Nasil bir donemde yasiyoz ulu orta isi yürütüyorlar bir kere kandim sadece dinliyor gibi yapin sonra yukari çıkıp iki dakika bilgi alın. Dışarıda yazik sogukta duruyorlar kazansinlar diye çıktım kadin alttan giriyor ustten giriyor yok anam dedim cok laf yalansız olmaz çıktım geldim beynim yandı. Kötü olmus  bisey yapamazlarda ama imza atmasa idiniz keske 
(841 puan) tarafından
Aynen ya çok fenalar şikayetleri okudum ayni benim gibi durumda hepsi imza atmayan bile tehdit edip ıslak imza atmışlar onun adına bir suru şikayet hic bilmiyordum valla korona zamanı dükkan kapalıyken sırf para için aradılar hizmet yok bisey yok dert para
0 oy
(136 puan) tarafından
Kız sakın para felan yatırma kandırıyorlar lazer konusunda değilde ev konusunda başımıza geldi bizimde millet dolandırıcı olmuş emlakçıya gittik ev gezdirdi bizi kağıt imzakttilar kredi cekebiliyor ya emlakçılar onlara daha çabuk çıkıyor ama formalite den bı kağıt bı resmi değeri yok sonra avukatları bizi arıyor Hafize vercez sizi bize sukadar para verin esiminde avukatı var attı imaladigi kağıdı hiç bı hak talep edemez hak talep edemeyeceğini bildiği iicn yapıyorlar dedi her gün arıyorlar para istiyorlar engelle dik numarayi bişey olsa e devlete düşerdi canım yatırma para feln sor bi avukata imzaladığın kağıdı göster hak talep edemezler canım boşuna para yedirme kimseye
(841 puan) tarafından
Yatiracaktim esim yatirtmadı bana da bir kağıt attılar haciz işlemi başladı diye aradım avukatı yok elimizde buna ait haciz dedi haciz hemen gelmez onun protokolü var dedi bunlari da aradım niye kandırıyonuz dedim esimde kizdi aramayın etmeyin dedi 1 yil geçti arayan olmadı ama korkuyom yinede
(136 puan) tarafından
Korkma kız biseycik olmaz yani
0 oy
(605 puan) tarafından
Bence dekş siz hacize gitmeden ben sizi polise şikayet edicem
0 oy
(341 puan) tarafından
Canım bende birebir aynı şeyi yasadım ama sert kayaya carpmislardi eşim avukat ....onlar bunu duyunca özür dileriz yanlışlık olmuş dediler ve bıdaha aramafilar
(841 puan) tarafından
Ooo iyisin kiz sıkıntı çıkıyor muymuş ne oldu sonuc
(341 puan) tarafından
Onlar mahkemelik oldu:):)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 376 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap