0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Bebeğin karın çevresinin bir hafta geriden gelmesi ne demek. Bebek zayıf mı demek oluyo. 33hafta 2 günlük bebek kilosu 2128 boyu 47 cm ama doktor karın çevresi bir hafta geriden dedi ne dmek oluyo arkadaşlar sizce

4 Cevaplar

+1 oy
(891 puan) tarafından
Hamileyken Bnm bebeğim  2  hafta karni geriden geliyordu 2 hafatda bir kontrole gidiyordum doktorum bana 2 hafta önemli değil  3  4 hafta olunca sıkıntı oluyor ddi. Ama doğunca hicbi sıkıntı olmadı ben cok stres etmiştim hamileykn kafasi buyuk bacaklri kisa karni kucuk ddiler ama doğdu sadece kilosu azdi suan 4 aylik masallah kilosuda 9300 . Diyecgm oki takma saglikli olsun doğduktan sonra toparlar allahin izniyle 
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Doktorunuza sormadinizmi 
(462 puan) tarafından
İlk defa gittim bu doktora çok****z bir doktordu. Soru soruyorm tersler gibi üsten baka baka cevaplar veriyordu
0 oy
tarafından
Bir haftalık gerilimin bir problem olacağını snamiuorum canım uzuv ölçümlerinde ileri ya da geri çıkması durumu olabiliyor yani sadece bununla bebek sağlıksız demek mümkün değil bakarsın bir sonra ki ay da bir hafta öne geçer ") haftasına göre de kilosu çok çok iyi canım herhalde 4 kilo doğar maşallah sübhanallah ") rabbim acısını göstermesin 
(462 puan) tarafından
Kilosu iyi mi inşallah iyidir çok sağolasın içimi ferahlattınö doktor çok uyuzdu üsten baka baka cevaplar verdi hep
tarafından
Bence çok iyi canım maşallahı var bebeğinin daha neredeyse 1 1.5 ay in var doğuma o zamana kadar da en az 2 kilo daha alır çünkü asıl kiloyu zaten son ayda alıyor bebekler
(462 puan) tarafından
Allah razı olsun senden hayırlısıyla alayım kucağıma inşallah
tarafından
Amin canım senden de allah razı olsun inşallah sağ salim alırsın minnakini kucağına ")❤
(462 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
(200 puan) tarafından
Doktora ben sorduğumda bir hafta sknti deil dedi senin bebeğinde normal yani iyi benim bebeğim iki hafta geriden geliyordu 
(462 puan) tarafından
İnşallah doktor sorun varmış gibi konuştu ilk defa gititm çok uyuzdu
(200 puan) tarafından
Sorun yoktur canım bir hafta oluyor benim bebeğim 2750dogdu şimdi üç aylık 6kilo oldu sknti deil ya sağlıklı olsunlar da
(200 puan) tarafından
Doktorunuda değiş canım
(462 puan) tarafından
Zatrn ilk defa gittim hiç beğenmedim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sena00 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy