0 oy
343 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (667 puan) tarafından
Bimin döneri nasil yada uzun kebap var bide köftelerini alip yapıyor musunuz?

Tavsiye edermisiniz??

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Köftesi is alıyordum idare eder ama döneri hic almadım ama alanlar güzel diyorlar 
(667 puan) tarafından
Merak ettim nasil diye
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Doner alıyorduk taaa ki haberlerde görene kadar 
(667 puan) tarafından
Ne oldu ki
(3,823 puan) tarafından
https://youtu.be/y9WVCkgPzvE bu canım haber bizde alıyorduk ama artık içimden gelmiyor almak
0 oy
(870 puan) tarafından
Son çıkan videolardan snra alacağım varsada almam hazır döner köfte tarzı şeyleri . Görmediniz herlade sosyal medyada yayılan videoyu
(667 puan) tarafından
Yok ya görmedim
0 oy
(456 puan) tarafından
Sağlıksız bulduğum için almıyorum 
(667 puan) tarafından
Hiç duymadim iyi oldu bu
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Haberlere vs bak almazsın canım ya
(667 puan) tarafından
Dur bakayim bi
0 oy
tarafından
Aslaa tadını bilmem
(667 puan) tarafından
Oylemi hic denemedin mi
tarafından
Hiç yemedim valla
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yok hiç asla almam sadece nim değil böyle hazır şeyler ben almıyorum. Et yemek istiyorlarsa kavurma yaparım =)) 
(667 puan) tarafından
Sagliksiz diyorlar ya
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Döneri o şekil hazır paket almiyoz eşim donerciden isteği miktarda alıp geliyo hem daha lezzetli 
(667 puan) tarafından
Iste acil almam lazim
0 oy
(806 puan) tarafından

Canım ben uzun olan kebabindan denedim fena değil tadı güzel yani, iş çıkış acil olarak almıştık evde bişey yoktu pek aparatif olsun dedik. Döneri bilmiyorum almadım aslında böyle gıdalara da çok güvenmemek lazım bir iki kez tek aldık kebabını oda...

(667 puan) tarafından
Evet cevremde duydum kebabi guzel diye
0 oy
tarafından
Biz alıyoruz memnunuz . Köftesini bilmiyorum köfte almıyoruz ama döneri kebap nugget alıyoruz 
(667 puan) tarafından
Kimse memnun deyil ya
tarafından
Bizde her zaman almadık bi kaç kez aldık fırında yaptım yağ koymadan gayet güzeldi. Hiç biseyi pek beğenmeyen kayınvalidem bile severek yedi .kebap  Uzun zamandır almadım ama bilmiyorum. Eşim arada döner aliyo yağ okumadan yapıyorum acele isimiz olunca falan yiyoruz
0 oy
tarafından
Döner ve kebap almadım ama dana koftesinden aldık beğendim ben
0 oy
(2,368 puan) tarafından
İkiside guzl
0 oy
tarafından
Döneri güzel ben yedim pek farkı yok açık  dönercilerden.
0 oy
(213 puan) tarafından
Hayirr asla almam bim in et urunlerinden 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Aslllaaaa ne alırım nede yerimm neyden yapıldıkları bile meçhul yiyen nasıl yiyor anlamiyorum
0 oy
tarafından
Döner alma sakın içinden kurt çıkmıştı
0 oy
tarafından
Tavuk dışında (hazir tavugunda saglikli olmadigini biliyorum,delirmiş tavuk yediriliyor) et türüne güvenip almam marketlerden en iyisi bilindik kasaptan alip kendin yapmak zaten paketli gıdalar zehir sacıyo saglınızdan psikolojinize kadar etkiliyo ayrica steril degil yapilma şartlari o yuzden tavsiye etmem bir gıda mühendisi olarak

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 952 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
4 cevap 168 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve Btr (66 puan) tarafından soruldu

379,685 soru

11,365,696 cevap

34,845 kullanıcı

...