0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar acik lise için kayit yenileme başladı mi simdi kayıt yenileyen var mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başladı sanırım ama dha gidemedim yenilemeye
tarafından
Evet baslamis aradim.simdi 15 şubata kadar yapin dediler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başladı 15 şubata kadar 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
1. Dönem yaptırdım ama 2. Dönem gerek var mı bilmiyorum 
tarafından
Ee olsun canım 60ında mezun olanlar var okumanun yaşı olmaz
(2,479 puan) tarafından
Yaşın önemi var canım tabi belli bir yaştan sonra meslek Sahibi olsanda bir işe yaramıyor örnek ablam 31’de üniversiteyi açıktan bitirdi sosyal hizmetleri ama atanamadı gardiyanlık için başvurular vardı baktık yaş sınırı 30’a kadar
tarafından
O knuda haklısım canm ama kendn için okuyabilirsin mksat onuda yapmş olmak nerdrn ne kapı açıcak Allah bilemeyiz
(2,479 puan) tarafından
Bilmiyorum vallahi kendime hiç güvenmiyorum bu konuda 2005 senesinde okulu bıraktım az değil ders filan da çalışmazdım aklım bir karış havadaydı o zaman bu kadar zaman sonra liseyi bitirebilirsem şükredeceğim gerçekten sanki hiç okul okumamış gibi hissediyorum 16 sene olcak kolay değil
tarafından
Haklısın canım aradan ne kdar yıl geçerse hayata kaptırıyoruz kendmizi ve okumak ders çalşmak o kdr zor geliyo
0 oy
(143 puan) tarafından
kizlar hic kayit yaptırmadım ben daha önce şimdi açık lise için kayıt yapılirmi
(2,479 puan) tarafından
Canım halk eğitim merkezini ara konuş ilk kaydı kaçırdım 2. Dönem de ilk kaydımı yapabilir miyim de bilgi verirler mutlaka
tarafından
Normalde yapılır ama bu dönemde yeni kayıt alınır mı bilmem en yakın halk eğitime gidip sor canım 15 şubattan önce sor ki tarihleri köaırma varsa.
(2,479 puan) tarafından
Bence telefondan da bilgi alabilir yarın mesai saatleri içerisinde arasın yapılmıyorsa boşuna gitmesin bu soğukta
tarafından
Mantıklı canm bna çok yakın da halk eğitim ondan direk gitmek geldi aklıma aramak dha mantıklı haklısın :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
14 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Celen1212 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
14 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Celen1212 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,498 göst.