0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Kızlar erkende yıkasam geçte yıkasam kızımın zıbonlarından 2 3 gün duda bekletmeyince tuvaletinin lekesi cıkmıyor yürütecte yaptıgı oluyor yapınca taşıyor  cosla kullandım tam cıkarmıyor toz deterjan kullandım cıkmıyor normal deterjan kuklandım cıkmıyor farklı bi önerisi olan var mı allah askına yardım edin yaa 

13 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
Beyaz kalip sabunla elinde citile
(237 puan) tarafından
Cıkarmı öyle  hemen acaba suda  bekletmekten gına geldi :D
(119,338 puan) tarafından
Cikiyo ben kuzeyinkileri hep oyle cikardim
(237 puan) tarafından
Amanıın o kadar deterjana para verdiğime deymez bi halta yaramıyor herley amacı dısında daha iyi işe yarıyor ajsksjs
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Beyaz sabunla citile canım. Bide unibaby nin leke çıkartıcısı var ben kendi kiyafetlerime bile kullanıyorum güzel çıkartıyor lekeleri
(237 puan) tarafından
Alıcam inşallah yoksa  fayda etmiyo
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçen arkadaşlar dedi burada e bebeğin biberon temizleyicisi çıkarıyormuş 
(237 puan) tarafından
Aaa  ilginc ama etkilidir muhtemelen denicem alınca canım ya cok saol
(13,202 puan) tarafından
Gıda artığı ya ben deneyemedim daha da mantıklı geldi biberonu onla yıkıyorum zaten
(237 puan) tarafından
Aynen cıkarıyordur duymuştum bi kaç kişide ama almak nasib olmadı
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bekletmeden kalıp sabunla yika kiz cikio hemen
(237 puan) tarafından
Ayyy inşallah  yaa
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Pisini akit beyaz sabunla citile sonra at makineye miss
(237 puan) tarafından
Ay denicem kız dur herkez yazdı bunu demekki harbiden iyi geliyor :Ddd ah beyaz sabun nelere kaadirsiinn o kadar deterjan boşaaa
0 oy
tarafından
Hiç bekletme sabunu rendele iki citile dök koslayi iki daha yıka citile ohhhh mis çıkıyor
(237 puan) tarafından
Kız yok bazen aksilik oluyor mecbur bekliyor ama genelde bekletmiyordum ama baktım gene cıkmıyor 2 türlü de  deli oluyodum citile citile beyaz sabunu denicem vallaha   bu gece
tarafından
Çıkıyor cnm benim hep çıktı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence bezi değiştir 
(237 puan) tarafından
Bezle alakası yok canım 8 aydır kullanıyorum memnunum ama  yürütecteyken yapıyor gark etmiyorum zıplıyor falan cıkıyor kenarlardan yada sırtından
(25,224 puan) tarafından
Bizimkide öyle yapıyo ama hiç taşmıyo ondan dedm
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Linçlemeyin benim bebişinkileri kaynana yıkıyor sabunla baya. Çitiliyor geçiyor 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Simdi yikadim valla ;) beyaz kalip sabun canm hemen cikariyo citile makineye at
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben fairy ile suda kaynattım çok güzel tertemiz çıktı hiç leke kalmadı ondan sonrada normal tekrar makine de yıkadım bebek deterjanıyla fairyden arınsın diye
(237 puan) tarafından
Aa  beyaz sabunla cıkarıyorsa ugrasma o kadar  kaynatma  falan canım  herkez beyaz sabun diypr bendenicem ya
(476 puan) tarafından
Ben normalde de beyaz sabun kullanıyorum zaten canım çıkmadığı için denemiştim bunu
0 oy
tarafından
Leke olur olmaz hemen alinde beyaz sabunla yıka 
(237 puan) tarafından
Aynen denicem daha önce baska seylerle elinde hemen yıkıyordum ama fayda etmyordu beyaz sabunu denicen bugün
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben leke çıkarıcı sıkıyorum e bebeğin markası onu sikiyorum yıkamadan bir süre önce sonra açık renk ise zaten 60 derecededir yıkıyorum bişey kalmiyor
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben soğuk suya atarım hemen kalır orda vaktim olduğunda 4 5 saat sonra elimde güzelce yıkarım bi leke kalmaz elbiselerinde sonrada makinaya atarım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 376 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 325 göst.
0 oy
30 cevap 555 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...