0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,499 puan) tarafından

Sorun şu benim adetim biteli 5gün oluyo ama bugün çok az kahverengimsi bi akıntı geldi bunun sebebi ne olabilir çok şoklardayım beklemiyordum karmakarışığım ne yazacağımı da bilmiyom bilenler beni bilgilendirebilir mi benim üç tane çocuğum var ilkkez böyle birşeyle karşılaşıyorum :'(:ermm::woot:

8 Cevaplar

+1 oy
(383 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Korunmuyosanz her sey olablr ama  icerde rahm icinde kalan beklms kan diye blyrm 
(1,499 puan) tarafından
Şimdiye kadar böyle birşey olmadığı için tırstım inşallah yine dediğin gibi olsun
-Reklam-
+1 oy
(386 puan) tarafından
korunma var mı
(1,499 puan) tarafından
Var ama yinede korkuyorum tedavi olmadan hamile kalamıyorum ondan bilemedim üçünde de tedavi olupta hamile kaldım
+1 oy
(2,350 puan) tarafından
Test yap canmm biz bilemeyizki
(1,499 puan) tarafından
Kocam beyi arıyorum açmıyor açarsa isteyecem çok tırsıyorum ya :(((
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Profilindekini yesinler
(1,499 puan) tarafından
Ah o  profilimdeki minnoş neler çektiriyo bana bilsen canım  iki yaşını bir ay gececek hala memeyi bıraktıramadım eğer varsa ondan da kanama olabilir mi ?
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Beş günde belli olmaz canm belki içerde kalan kandir
(1,499 puan) tarafından
Öyle birşey var mı içerde kalan kan diye ilkkez duyuyorum acaba üzerine adet olmuş olabilir mi bide kızım hala meme emiyo varsa ondan sebepte kanama olmuş olabilir mi çok soru sordum ya kusura bakma
(1,908 puan) tarafından
Emzirdigin için olur tabiki :))
0 oy
(175 puan) tarafından
Benımde adet bıtımınden 4 5 gun sonra boyle kahve akıntım gelıyo sonra kırmızıya donuyo 3 4 gun suruyo bıtıyo. Yaklasık 3 4 aydır  adet sonrası boyle.hamılelıkte yok doktora gıdıcem ama hep aksatıyorum. Dıkkatımı ceken bı sey var genelde yumurtlama zamanlarında yasıyorum bunu 
(1,499 puan) tarafından
Bende ilk defa oluyo ondan şaşkınım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
5gun içerisinde bebek olmaz ovulasyon testleri bile 12gun sonra yapılıyor.İceride kuruyan kan gelmistir
(1,499 puan) tarafından
Zaten beş gün içinde birşey de olmadı inşallah öyledir istemiyom da rabbim olmayan isteyen herkese versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
3 cevap 478 göst.
0 oy
2 cevap 493 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde zeynep3960 (2 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap