0 oy
218 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (924 puan) tarafından

Kızlar kızımın ağzının heryerinde böyle şeyler var aft mi yemek yemesi güzel 17 aylık diş cikariyor azı disleri 

image

6 Cevaplar

0 oy
(7,564 puan) tarafından
Pamucukmu olmuş su veriyonmu
(924 puan) tarafından
Suyu çok sever içer su canim
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dedigin gibi aft olmuş 
(924 puan) tarafından
Him ne yapmam lazım nasıl gecer
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay kuzum karbonatla pamukla oraya masaj yap biraz ağlar ama iyi gelir emin ol
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Vitamin ilaçlarını düzenli kullanıyor musun?
(924 puan) tarafından
Evet canım her akşam yatmadan önce veriyorum
(6,200 puan) tarafından
Bı değerlerine ve B12 değerine baktır vitamin eksikliğinden olabiliyor aft büyük birisi olsa sigara,sinir,stres vs olabilirdi ama küçük ya da dişlerini fırçalıyorsa dış macununu ona özel alin
(924 puan) tarafından
Yok canım Fircalamiyotum  4 tane dışı var digerleri yeni çıkıyor sağlık ocagina götürürüm yarın  ağız kenarı da kötü olmuş
0 oy
(4,003 puan) tarafından
canim bagisikligi dusuk olabilir , cok hastalanir mi ,yakin zamanda ateslendi mi?  patlican verdin mi hic o da aft yapar 
(924 puan) tarafından
Yok cqnim hastalanmadi diş çıkarıyor ve sıkıntılı geçiyor.yemek yedirdim.az önce mercimek çorbasını gayet iyi içti yoğurt verdim pekmez verdim hepsini yedi aglamadi İlk defa böyle oldu  sıcak vermiş olabilirim omleti sabah diğer kardesleri yerken oda istedi tezgahta bekliyordu koydum onune ama sicakmiydi bilmiyorum
0 oy
tarafından
nedenini bilmiyorum.suan bende oyleyim ve *** *** cikiyor bendede.kizimdada cikiyir inan yemwk  eksi  tuzlu seyler deyince cok aciyir 4.5 gun suruyir bu.bazen cocumu opuyirum opduyum yere dudam deydiyi icin yani o yara kismi disardan basidirildi icin aciyor .bir yere deymesin dokunulmasin dite dikkat ediyorum deyince cok kotu aciyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
0 oy
5 cevap 248 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,509 puan) tarafından soruldu

397,018 soru

11,874,871 cevap

35,990 kullanıcı

...