0 oy
243 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (417 puan) tarafından

Bu örgü ipinden kullanıp bebeğine battaniye ören oldu mu tavsiye eder mısınız ve hangi siteden almalıyım. Erkek bebek için bu renk nasıl olur

image

7 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç bilmim postun üste ciksin
(417 puan) tarafından
Saol kuzum
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben ormustum ama internetten değil tuhafiyeden almıştım çok güzel yumusacik oluyo ama 1 tane yetmez YouTube dan izle orda örneğe göre sayı veriyorlar 
(417 puan) tarafından
5 ip diyorlar 50 ilmekle başlayınca youtbdan bakmıştım. Tuhafiyelerde kalmamış hiç interttn almam lazm
0 oy
tarafından

Ben ördüm sarı rengini kızıma.  Şimdi cinsiyet belli olsun bu bebeğim içinde yapicam rabbim nasip ederse

(417 puan) tarafından
Güle güle kulanin canim bende 2. Bebegim için orecegim insallah
tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah canım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben ördüm canım. İlk denemede biraz hata yaptım ilmek kaçırdım ama çok kolay el alıştıktan sonra. 

Ama bne nette pek uyguna bulamadım. Eşim toptancı buldu tanesi 11 liraya aldı nette ben en az 13 liraya buldum. Dhaa uygunq bulan varsa paylaşır süper olur 
(417 puan) tarafından
Burdada tane su 10 lira ama renk kalmamış çoğu yerde bitmiş hatta. Internet üzerinden alacam mecbur.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben turuncu ördüm. Trendyol gittigiyora bak canım

(417 puan) tarafından
Tamam kuzum bakaym oraya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu tür ipin en kalitelisi tüy dökmeyeni Himalaya in canım aklında bulunsun ben ördüm gecen yıl sarı çok güzel hem unisex erekege de kıza da olur 
(417 puan) tarafından
Çeşitleri de mi varmış canım bir bakayım burda kalmamış her yeri gezdim renk yok ya mecbur netten alacağım.
(7,441 puan) tarafından
Marka olarak Himalaya canım bende netten aldım hep ama simisso da Himalaya yok diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozden (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Htcmm (11,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
7 cevap 321 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu