0 oy
603 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bu hastanede hangi doktoru önerirsiniz hanımlar ve son zamanlarda giden var mı muayene ücreti ne kadar olmuş 

5 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Ersat batmaz , Cahit gozuakca 
tarafından
Kadın doğum için istiyorum canım gebeyim muayeneye gidicem de internetten baktım biraz aksında kimse bu hüma dan memnun değil de birde dünyam hastanesinde aynur simur var mis onu çok tavsiye ediyorlar muayene ücreti ne kadarsa eğer erciyes hastanesinde uygunsa oraya gidicem sanırım
(50 puan) tarafından
Bilmiyorum açıkçası , 250 vardır herhalde
tarafından
O kadar var mıdır kız erciyes hastanesinde uzman doktor muayenesi 185 tl uufff aklımı çıldıracam artık devlette randevu yok özeller ateş pahası evde kendi kendimizi muayene edecez artık galiba
(50 puan) tarafından
Aynen öyle canım.
tarafından
Yarın iki hastaneyi de arayacam bakalım ne diyecekler
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Mehmet cahit gözüakça çok ilgili iyi bir doktor muayene ücreti 180 doğum da 3000 küsurat sanırım tavsiye ederim pişman olmazsın canım 
tarafından
Cok teşekkür ederim canım benim
(992 puan) tarafından
Cahit beyin de mo 180
(3,276 puan) tarafından
Evet ya 180 olmuş yanlış hatırlamıyorsam akraba gidecekmiş muayene 180 demiş hüma da gönül diye doktora gitmiş 120miymis oda
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Akif yilmaz cok iyi cok babacan birisi muayene ucreti 12o tl dogum da 3ooo kusurdu sanirim canim 
(1,521 puan) tarafından
Akif beyin guncel ucreti canim , 2 gebeligimde de akif beye gittim cok sukur cok memnun kaldim cep numarasindan da istedigim dakika ulasabildim tavsiye ederim yani canim
(1,521 puan) tarafından
Bu arada sendikayla antlasmasi varsa esini %10 indirim oluyor benim dogumum 275o olmus kasimda oldum
tarafından
Muayene ücreti çok iyiymiş gerçekten başka doktorlara bakarak çok uygun ssk liyiz bizde canım ama şuan sigortanız durdu eşim çalışmıyor analık hakkindan yararlanıcam gittiğin yerde iki sezaryen oldum erciyes hastanesinde sue  oradaki doktorumun  muayene ücreti 185 oldu en son 3 lu  tarama yaptırdım 100 tl ödedik sanırım akif beye geçiş yapicam
(1,521 puan) tarafından
Emin ol hic pişman olmazsin canim 185 tl gerçekten fazla geliyor insana benim akraba cevremde hep akif beyi tercih etti çok memnunlar ama sabah erken saatlerde gitmeye calis imkânın varsa hastasi çok oluyor cunki canim
tarafından
Tamam canım inşallah çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(421 puan) tarafından
Humada en uygun akif yılmaz hemde iyi bi doktor 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(992 puan) tarafından
Kayseride misin canım bende kayseriye geliyorum 1 aylığına . Ilk doguiuiu cahit de yaptim iğrençti. Şimdi ipek sarayın yanındaki hast de kontrole geleyim diyorum doğum orda 3500 du herşey dahil 2020se
(992 puan) tarafından
Yaaa ama çok iyi yaaa maaşallah ben gidersem ona gideyim ama aletleri nasıl bakayım:-D
(992 puan) tarafından
Aslınd aheste kaldım 31 belki kabul etmez
tarafından
Kabul eder bence eğer riskli bir gebeliğin yoksa benim ablamda son dk ankaradan gelip özel de doğurdu o da tekden e gitmişti özeller aliyo risk olmadığı sürece
(992 puan) tarafından
Evet canım riskim yok çok sağol bi geleyim en son daha geçen hafta gittim bu 2. haftam  ay sonuna ancak giderim oda zaten 1 kez olur sonra martta dönüş yaocam
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,216 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Aslı❤️ (638 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu