0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından

Merhaba kızlar iyi akşamlar. 

Kendim için Çamaşır tozu Omo. Yumusatici da yumosun mavi olanını kullanıyordum bayadir..

Ve bugün bitti ikisi de. Değiştirmek istiyorum. Hem kokusundan sıkıldım hemde güzel yikamiyor..

Sizin kullandığınız çamaşır tozu ve yumusatici markası hangisi? 

Çoğunluk hangisi olursa yarın bende alacağım..

Şimdiden teşekkür ederim :)<3<3

15 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Omo ve bingo deterjan 

Sarı peros, mor ve pembe abc, mavi bulut, mor vernel kullanıyorum 
(2,369 puan) tarafından
Maşallah kız :D
(25,224 puan) tarafından
Hepsini Bi kerede almıyorum tabi :D suan mor vernel ve mavi bulut var onlar bitince abc alcam dönüşümlü kullanıyorum sıkılıyorum bende. Ama omo ve bingo hep var
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Toz d.bingo yumuşatıcı peros sarı çok guzel
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim birtanem :*
0 oy
(5,220 puan) tarafından

ben bekarken de evlendikten sonra da omo kullandım ama bingo da güzel ariel hiç temizlemiyo. vernelin mor kutu olanını kullanıyorım yumuşatıcı olarakta :D

0 oy
tarafından
Deterjan bingo yumuşatıcı ABC 
0 oy
tarafından

Ben bunu kullanıyorum memnunum da şok ve a101 e indirimli geliyor.  Kendide. Yumuşatıcı lı

Yumoş pembe olanı güzel

image

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bana burada maviyi birçok arkadaş övdü denedim kokusu hiç kalıcı olmadi bende,pembesini tek geçerim kesinlikle pembesini dene 
(8,082 puan) tarafından
Perdede bile kalmadı kokusu canim ☺halbuki ben perde yikadigim da birdaha ki yıkamaya kadar kalır  kokusu. Pembe çok güzel hep onu alıyorum sadece bir kere maviyi almak gibi bir hata ettim onunla da yerleri sildim:D pembe al mutlaka
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Senınle biz aynı gün gebesıyız az kaldı nasılsın :D

(2,369 puan) tarafından
Ben 35+2 yim cnm bnm. :) iyiyim valla çok şükür 2.5 yaşındaki oğlum ile koştur koştur zaman geçiyor :) :* bu sabah ağrım oldu birazcık . Geçer inşallah . Sen nasılsın nasıl gidiyo
(2,768 puan) tarafından
Benımde 2 yaşında kızım var o çok yoruyor. Genelde belımde ağrı çıkıyo ama nstde sancım 20 de oluyo genelde 39 haftada alıcam dedı bakalım
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben sıvı deterjan kullanıyorum canım persil in. Yumuşatıcı da yumos pembe olanı 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Pembe yumos Omo Domestos etkili
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sarı yumoş da çok beğeniliyor , Omo bingo 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben ariel aldım beyazlar için renkliler için ise omo kullanıyorum ama boşuma pahalısını aldım perwol kullanıyordum renkleri soldurmuyor ben bir gün giyince atıyorum eşimde öyle bebeğimi de öyle yapıyorum yumuşatıcı olarak ta abc asla alma hiç güzel değil vernel güzel değişmek istiyorsan yada bulut ama yine en güzeli bence yumoş pembe olan kokusu da harika    
0 oy
tarafından

Çamaşır tozu Persil

Yumuşatıcı Yumoş çiçek bahçesi yada Bingo manolya kokulu 
0 oy
(31 puan) tarafından
Vernel ve Bingo kullan 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 517 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Prenseslerininannesi (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,358 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 121 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,333 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 516 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gunani (13,825 puan) tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı