0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından
Arkadaslar uzun sureden beri devam eden kanamam var koruya gittim ama pek bi icime sinmedi 

Tedaviye basladi filan ama yine de baska bi doktor tavsiyesi almak istiyorum 

Tavsiye edeceginiz bir jinekolog var mi acaba? 

9 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
A life Alp tekin Alagöz var  bence alanında iyi bı doktor tüp bebek vs yapmışımligi var hastanede en iyi kadın doğum cu ben doğumumu o yaptırdi istersen araştır 
(289 puan) tarafından
Dogumcularla kadin hastaliklari ayri ayri gibi geliyor bana nedense

Ama bakicam teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Adnan Kaya kesinlikle çok öneririm akay hastanesindeydi kendi muayenehanesini açtı gözün kapalı gidebilirisin. Canım doktorum...
(289 puan) tarafından
Bakiyim netten canim sagol
0 oy
tarafından
Ben devlet Hastanesi'ne Cafer adında bir doktora gittim herkes çok met etti çok ilgiliydi 

Keçiören sanatoryum Hastanesi'nde şimdi varmı bilmiyorum
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Koru da hangi doktora gittin
(289 puan) tarafından
İpek ulu canim
(3,156 puan) tarafından
Canım orada zahide hanım da var inanılmaz ilgili çok sıcak kanlı ve her türlü soruna çözüm bulma odaklı istersen birde ona git
0 oy
tarafından
Çağrı gülümser ınstagramdab sor sonra kliniğe git
0 oy
(15 puan) tarafından
Dr nermin köşüş şahane bir doktor öyle ezbere tahliksiz ilaç Yazma çok titizdir Ankara ticaret merkezinde muayenehanesi var çukurambar da yeri hem koru bence hiçte iyi bir hastane değil ben doğumum için o hastaneyi kullandım sevmedim çalışanlarını beni bu doktor doğum yaptırdı orda ama oranın doktoru değil sadece doğum için kullandık hastaneyi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ankara Şehir Hastanesinde dogum yapan yakinlarim vardi, Gamze Yilmaz cok övdüler 
0 oy
(1 puan) tarafından
Prof dr polat dursun canım 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Cebeci üniversitesine gidebilirsen coşkun ümit var canm harika çok ilgili bir doktor pişman olmazsın riskli gebeliklere bakıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebiss (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
+1 oy
53 cevap 1,428 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,450 cevap

34,969 kullanıcı

...