0 oy
1,192 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından

Kızlar çamaşır bulaşık ütü ne alemde odalar pırıl pırıl mı söyleyin bakim;)

67 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bulaşık asla bırakmam. Çamaşırları serdim onlar var çamaşırlıkta. Kuruyunca ütü yapacağım. Bugün süpürdüm  sildim =) ama oturduğum oda ve mutfağı 
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Benim ev almış başını gidiyor valla temizle temizle bitmiyor ya Kaç gündür temizliyorum ama akşam yine ayni
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Tabikide temiz sadece kayin validemin odasi biraz daginik ordanda yatak filan alindi
0 oy
tarafından
Camlarim silinecek tüllerim yıkanacak ☺️ ama kim cikacak merdivende kornislere kadar evimiz kira tavanı asiri yüksek onun dışında hergun sil süpür rutin yani ince iş olabilir dolap arkaları filan☺️☺️♥️
0 oy
(4,658 puan) tarafından
Öyle güzel öyle temiz öyle parlak tabikide değil ahaha 
0 oy
tarafından
Evt pırıl pırıl ama eşyalarının çoğunu topladım tasinacam diye
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Anam iyi ki yazdın kız tülleri yıkamıştım makinada kaldı eşim gelir takar diye bekledim öyle unuttum 
0 oy
(4,343 puan) tarafından
Valla çalıştığım için haftanın 2 günü sadece temizlik yapıyorum ayda bir kez de dip köşe giriyorum ama  çocuk ve gelen giden olmayınca ev dağılmıyor. Bulaşık makinesi haftanın 2 günü bazen 3 günü çalışır. Ve benim ütü takıntım var çoraplara temzilik bezlerine kadar ütüleyip yerleştiriyorum bu yüzden dolaplarım hiç dağılmaz 
0 oy
tarafından

Riskli hamileyim 1 aydır haftada 1 temizlik yapıyoruz eşimle ve isin garibi evin bu hâline alıştım artık :D ama utu camasir bulasik yok onları biriktirmeden hallediyoruz ama genel bir temizliğe ihtiyaç var cam perde falan

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Bugün temizlik yaptım mis gibiiiii 
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Annemdeyim ama gitmeden önce biraz çamaşır vardı eşim şuan bir sürü çıkarmıştır çamaşır makinası çok yorulcak jsjsjs
0 oy
(120,691 puan) tarafından
valla suan sadece ortada oyuncaklar var
0 oy
tarafından

Vla mutfakta ikitane çay bardağı çaydanlık var oturma odası dağınık TM gersii toplu ha salonda çamaşır var kuruyo öyle bn hergun supuryom evi bigun silmezsem oburgun silerim haftada birde toz alırım yine de kirlenio hemen iki bebe v dağınık koca olunca
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kurutma makinesinde çamaşırlar duruyordu, oğlan uyumayınca babasına verdim ben katlayıp yerleştirdim, bende hem kedi çocuk hem insan çocuk olunca evi her gün süpürmek bile fayda etmiyor. Bulaşıkları da yatmadan önce makinaya koydum, ama ev genel olarak çok öyle pırıl pırıl olmuyor. Pırıl pırıl olduğu bir akşam oluyor o da ayda bir temizliğe bir abla çağırıyorum o gittikten sonra sabaha yine aynı dağılıyor. 
0 oy
tarafından

Camasirim bulasigim yok kışın ütü yapmiyorum ama o kadar da pırıl pırıl degil iste oldugu kadar:P

0 oy
(13,220 puan) tarafından
Her zaman temiz ve düzenliyimdir dağınık bile olmaz 
0 oy
(2,256 puan) tarafından
Suan salon hariç heryer pırıl pırıl :))) 
0 oy
tarafından
Mutfağım salonum çamaşırlarım ütüm pırıl pırıl ama gerisi Allah'a emanet.
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Camlar silincek ama silmem yağmur yagio duruyo batar :D toz alincak bide bu kadar :D
0 oy
tarafından
Dün yaptım bugün aynı sayılır :) 

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 736 göst.
4 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 713 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 650 göst.