0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından

Kızlar çamaşır bulaşık ütü ne alemde odalar pırıl pırıl mı söyleyin bakim;)

67 Cevaplar

+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Şimdi sana temizlik hastasiyim elim deteryandan  çıkmıyor demek isterdim ama yok öyle bisey çamaşırlar var katlanacak duruyor bide bugün süpürge acmadim :D
(3,036 puan) tarafından
En sevmedigim iş valla 2 makine bide duruyor öyle üzerlerine bisey ottur gormiyim diye :D bazı insanlara özeniyorum nasıl ütüleyip koyuyorlar diye
(49,783 puan) tarafından
bwn biriktirmemeye calisiyorum çamaşır katlayinca ertesi gunu ütü yapiyorumda oyle titiz surekli is yapan biri değilim yapiyorum kendi capimda ☺️
(3,036 puan) tarafından
Eşim bazen tüm gün evde oluyor defalarca mutfak topluyorum valla yıldım iyice patladım geçen aa dedim.bune be ne bulaşık bitiyor ne yemek aa eşim geçen gün durup dururken dedi ki ben artık sana yardım etcem ben şok :D
(49,783 puan) tarafından
kız benimkide ediyodu silip supuruyodu yada o supuruyodu ben siliyodum simdi elini surmuyonsen yapiyon diyo bana gecen kizima diyo dur babacim.oyuncaklarini topluyayim annen süpürsunde bu pazarda soylenmesin diye ☺️☺️☺️
(3,036 puan) tarafından
Hahha dedim bende çoraplarını yerde bırakma yeter bana yılan gibi kıyafet çıkarıyor adam.ya
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Her daim temizdir şükür 

Ölüm gelecekmiş gibi kalbini misafir gelecekmiş gibi evini  temiz tut demişler☺☺
+1 oy
(292 puan) tarafından
İş biriktirmeyi sevmem özellikle çamaşır sabah kalktigim gibi heryeri toplarım kahvaltkmi hazırlarım akşam bu saatlerde genel temizlik yaparım hatta şuanda da yaptım güzelce heryeri sildim supurdum halılarını makinaya atılım kuruttum serdim dış kapımı da sildim evi havalandirdim çok şükür ben takıntılı bı insanim 3 gün temizlik yapmadan ev haram geliyor günlük hicbirsey yapmasam bile süpürge yaparım 
(1,581 puan) tarafından
Yorumu okuyunca ruhum bile temizlendi. Maşallah
+1 oy
(9,653 puan) tarafından
Çamaşır makinasında çamaşırlar yarın kurutma makinasına girmek için bekliyor hala bebeler uyumadı bulaşıklar tezgah üzerinde dün kızın odasına yatak masa aldık onu kurdular onun dağınıklığı odada neyse ya daha sayarsam kendimden sogucam
(7,481 puan) tarafından
Bizde degisen hic bise yok kuzum:D Rabbim bu günümüzü aratmasin:))))
(9,653 puan) tarafından
:D ah benim gibi olan biri :)) nasılsın canimm
(7,481 puan) tarafından
Cok sukur iyiyim  canim. Sen nasilsin
(9,653 puan) tarafından
Bende çok şükür iyiyim canım öner hala uyumadı delleniyorum ama yok tam bi sipa
(7,481 puan) tarafından
Ay kiyamam Allah yardimcin olsun. Rumeysa coktan uyudu ama biz gec yatiyoz ya simdi tam dalaarim emmeye kalkar :D biz kendimi kasiniyoz.
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Tabiki de pırıl pırıl dil
(216 puan) tarafından
Hiç bir işin yok mu ütü filanda mesela çamaşır bulaşık
(2,349 puan) tarafından
Var olmazmi dolu ama yapan lazım çocuktan anca bulaşık süpürme silme yapabiliyorum
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Vallahi pırıl pırıl  iki camim var sadece bugun oturma odami sildim  perdeleri yikadim  esime taktirdim☺️
0 oy
(1,568 puan) tarafından

Heryer pırıl pırıl daha bugün temizlik yaptım ama mutfak gene savaş alani:D

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende 3 çocuk oldgu icn hergun temzlik yapıyorum 
0 oy
(110 puan) tarafından
Eh iste iki cocukla toplu degil yatmadan once toplar yatarim  
0 oy
(14,846 puan) tarafından
Çok şukür temiz tüm odalarim. 
0 oy
(49,783 puan) tarafından
oturmaya mi gelcen ☺️☺️
(216 puan) tarafından
Yok kız gelen olursa hazır mısınız
(49,783 puan) tarafından
oyuncakları saymazsan toplu ☺️
0 oy
(416 puan) tarafından
1 makine camasir var yikanacak :D salonla yatak odam daginik biraz sabah toplarim hic kalkasim yok su an 
0 oy
tarafından
İnan 8 kişi olsaktq evim temiz ama çabuk kirleniyor iki kaynım var onlar pis odalarını dağıtıyorlar banyoyu falan temiz kullanmıyorlar 
0 oy
(9,311 puan) tarafından
Bana gore temiz gayet cat kapı misafir gelse sıkıntı yok yanii;)çünkü hergün temizliyorum bebiş durmaz yapamazsam falan diye biriktirmem hiç dün yorgunluk ve uykusuzluga rağmen mutfak dolabı tavanı fayansi derken yoruldum hatta bezen de niye bu kadar ugrasiosam bebeğim var diom **@:))))
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Suan aldı basını gidiyor hepsi camasır yok bulasık yok ta isler duruyor valla elimi suresım yok bu kız beni cildırtcak eve yabancı sokmuyor daha iki aylık be yavrum kuzenim geldi Dun gece kaldı bizde anam kızcem sabaha kadar uyumadı kuzenim gitti yarım saat sonra uyudu hala uyuyor emip emip yatıyor sınır krizine girmeme ramak kaldı :) 
(4,060 puan) tarafından
Kız omrumde boyle bisi gormedım gulsem mı aglasam mı bilemedim sesiz cocuk canavar oluyor Baska ses duydum hatta TV de konusanlara bile homur homur otuyor bazen :)
(49,783 puan) tarafından
gozumde canlandi bi an ☺️☺️☺️
(4,060 puan) tarafından
Gülme krizine sokuyor beni daha cok bagırıyo ozman ama cok tatlı oluyor gel beni ye diyor resmen ☺️
(49,783 puan) tarafından
benimkide tam tersi seninki kadarken herkese gulerdi simdide herkes onu seviyo o herkesi seviyo ev sahibi gelmis esimi aradim onu soyledim hikmet amcayla uyucam diyo kizdim bende anne baba seviyo seni yeter diye. napcam bilmem kimden konussak onu cok seviyo o kisi kizimi cok seviyo öyle soyluyo
(4,060 puan) tarafından
Kız bana babasına annelere cocuklara cok guzel ama tanımadığı ses olunca deli oldu sok olduk bizde
0 oy
(11,190 puan) tarafından

Valla tamda yarim saat oldu oturali heryer piril piril. Sadece oglusumun kiyafetleri utulencek :angel:

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Heryer derli toplu şu an Bi işim kızımı uyutmak 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok şükür heryer tertemiz çünkü tezgahımda bulaşık fln oldu mu hayatta oturamam heryer temiz düzgün sadece oturma odasında yerler oyuncak dolu ☺️
(7,481 puan) tarafından
Idolummmm❤❤
Ben hala hergun daha iyi olacak niyetiyle yaşıyorum sibelim:)))) sukur bu ara baya duzenli hersey karışacak diye odum kopuyor hahaha.
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Evet temiz mutfakta makine dolu sabah açıcam lavabo içinde bikaç tabak var sadece. Yıkanacak çamaşırda kalmadı ohh rahatım 
0 oy
(441 puan) tarafından
Şuan, şu  saatte misafir agirlayabilecek  kadar temiz ve düzenli. Benim evim her zaman öyledir. Elim hep ustunde.  Manyağım  ben. 1 dk oturmam

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 736 göst.
4 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 713 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 650 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 766 göst.