0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
2.yide dogurdunuzmu:) ben çok tovbe ettim ya pişmanim ama oglum huysuz hâla huysuzlaşiyior 9 aylk

35 Cevaplar

0 oy
(14,051 puan) tarafından
Tövbe etmedim ama zor gibi 2.bebe :D
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
İlkte bende tövbe etmiştim kızım 4 yasina gelince istedim çok bide dünya güzeli oğlum oldu çok şükür bı tane olmaz dedik ama tek büyümesini istemedik☺️
(393 puan) tarafından
Tovbe ettim diye olmaz diye cok korkuyorum
(44,800 puan) tarafından
Ahahha o anlık insan tövbe ediyo ama büyüyünce de istemiyo☺️
0 oy
tarafından

Mucizeye tövbe edilirmi başım gözüm üstüne:angel:

tarafından
Niye kız evlat dan pişman olunur mu ilerde elden ayaktan düşünce  onlardan başka kimse olmayacak  yanımızda
(393 puan) tarafından
Kiz ben tivbe ettm dye pismanim
(3,895 puan) tarafından
Stres etkiliyor canım beni çok etkilemişti.
(3,895 puan) tarafından
Ay yanlış yere yazdım :D
tarafından
☺olsun kuzum tövben için tövbe edersin
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Tövbe etmedim etmem de kızım büyüsün 2 yaşına flan gelince 2. Yi düşünüyorum valla olursa 3 bile olur 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ven ikinciye tmvbe etmiltim ama 3 yü dogurdum 
(393 puan) tarafından
Ahah allah seni
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tövbe etmedim tevekküle bıraktım işimi sağlama aldıktan sonra Allah verirse mecbur başımızın üstüne ama birinciyi zor doğurdum daha 4 aylık yolun çok başındayız. Çok erken daha. 
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben. 10 aylık derdi bitmiyo hergün bişeyi çıkıyo. Doktorlardan bile utanıyorum artık. Bi ton listem var baktıracak bakalım nolucak. Bazen istiyorum ama düşünüyomda ikinci olsa nasıl baş ederim çıkamıyorum işin içinden.
(393 puan) tarafından
Sorma ayniyiz
0 oy
tarafından
Tövbe etmedim ama vakti var :) oğlum 25 aylık tüm enerjimi oğluma harcıyorum ilgimin ve enerjimin bölünmesini şu anlık istemiyorum yoksa oğlum çok zor bir bebek değil  :)
0 oy
tarafından

Tek basima baktigim icin cok zor oldu ama 4 yasina girsin bir daha yapip ins kiz cok istiyruz eaim kiz diye yanip tutusuyo.sezonu ömurluk kapatacagim.ilk tovbe ettum ama suan bagrimda yatiyo nasil tovbe edeyim her zerresine kurban olurum :D

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Asla ve asla doguramam birdaha dedim çünkü doğumum çok çok zordu. Oğlum 2.5 yaşındayken ikinciye karar verdik ama normal doğuma cesaret edemedim sezaryen yaptım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kızım 4 ay sonra 3 yaş olucak bnde 6 aylık hamileyim :) yap bir kardeşi olsun.Birlikte oynasınlar sende izle yoksa hep seni oynatır çocuğun çok yorulursun.
(3,895 puan) tarafından
Aslında daha erken olsun isterdim nasip şimdiymiş.
(393 puan) tarafından
Ben 2 yasinda istyorum nasipse
(3,895 puan) tarafından
Öyle isteyince hemen olmuyor.Kızım 2 yaşındayken çalışmalara başladık o zaman hamile kalsaydım araları 2 buçuk yaş olacaktı nasip olmadı.3 yaş olacak ama yani sizde 2 yaşına girmeden çalışmalara başlayın.Bn kızımın sütten kesilmesini 2 yaşını doldurmasını bekledim hata ettim.
(393 puan) tarafından
Haklisin canm bi yazi atlatalimda kişin isteriz :)
(3,895 puan) tarafından
Stres yapmamalısın çok etkiliyor cnm.
0 oy
tarafından
Kesinlikle istemiyorum sezeryan çok zormuş
(1,054 puan) tarafından
Ay sende bendensin kesinlikle cok zorlandm cok agrim oldu 4 ay oldu hala acıyo hstanede dedim bidaha sezeryan olmam dogurmam bidaha diye
tarafından
Kız benimde 5 ay oldu uyuşukluk sızı var ne zaman geçecek bilmiyorum. Birde göbek kaldı tüm aldığım kiloları verdim ekstra 3 kilo daha verdim yine gitmedi ya
0 oy
tarafından
Hicde tövbe etmedim ben kızım 4 yaşındayken ikinci kızımı doğurdum gemide dogdundan beri uyumayan bir bebeğim var 7 aylık oldu şimdi küçük kızımda ablası kadr olunca bir tane daha nasip eder inşallah rabbim hep 3 çocuk istemstm iki kız bir erkkek rabbim nasip eder inşallah çocuk evin berbti huzuru rabbim nasip etmiş tövbe etmek olurmü başım gözüm üstüne rabbim olmayan herkese nasip etsin insana evlattan önce hayat ne bosmus onu anladm ben 
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Tövbe etmedim ama en erken 8sene en geç 10 sene sonra
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben tövbe etmiştim 2 cisi oldu yine tövbe ettim 
(393 puan) tarafından
Tövbe ettm diye olmaz diye korkuyorum olurmu benimde
(1,045 puan) tarafından
lafin gelişi dediğimiz birşey ciddi demiyoz ki :))
0 oy
(422 puan) tarafından
Doğurdum ama arayab bi 8 sene koydum :)
0 oy
(870 puan) tarafından

Diş döneminden sonra tövbe ettim

(393 puan) tarafından
Şuan o dönemdeyim
(870 puan) tarafından
3 gecedir uyku yok
(393 puan) tarafından
Ben aylardir uyumuyorum:)
(870 puan) tarafından
Gazdan çok çektik o biter gibi oldu diş başladı 7 aydır uyuduğumu bilmem ama saat başı kalkması cok yoruyor
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Sezeryan olmasaydm hemen yapardım çünkü nene dede bakıyor zaten sezeryan sebebiyle ara veriyorum 6 aylık bebiş
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben de tövbe ettim ama kardeşsiz olmaz mecbur 2 yi yaparım herhal
(393 puan) tarafından
Aynn allah affetsin
0 oy
tarafından
Eşim tövbe diyo :D ama bundan 4-5 sene sonra düşünüyorum ben yine de

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 201 göst.
0 oy