0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Esimle konusuyoruz da ilk bebeklerimiz tup bebek ikiz Allaha bin şükür ama bidaha yapsak bikac sene sonra yine ikiz olsa diyoruz nasıl olur acaba cok mu zorlaniriz diye oyle sohbet ediyoduk merak ettim bizden baska 2. Tup bebek yapan varmi diye

3 Cevaplar

0 oy
(48,491 puan) tarafından
tüp bebek bilmiyorumda liseden arkadasimin tüp bebegi oldu ikinciyi dusunuyorlardi olmazsa tüp bebek yaptiracaklardi normal.hamile kaldi esi simdi bekliyorlar
(1,113 puan) tarafından
Allahim saglikla büyütmeyi nasip etsin
(48,491 puan) tarafından
amin canim
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Görümcem in ilk tüp bebek tek oldu diğeri de ikiz oldu 
(1,113 puan) tarafından
Yaa masaalah bizde düşünüyoruz tabi Allahin izniyle 3 4 sene sonra ama 4 cocuk olursa nasil olur bilmiyoruz:)
0 oy
tarafından
Yardim edenin varsa heraey kolay. Benim kardeslerim ikiz annem cok zorlanmis.halamin ikiz ogullari var cok zorlandi.teyzemin ikizleri var cok zorlandi.kuzenimin ikizleri var birdaha dogurmamaya yeminli ama bunlar hicbiri tup bebek degil canm
(48,491 puan) tarafından
eltimin ikiz bide bir arkadaşımın gercekten cok zor
tarafından
Kuzenim annesiyle baktigi halde depresyona girdi ve intahar etmeyi bile dusundugunu soyluyordu ve surekli agliyordu canm cook kotu zmanlar gecirdi.her yigidin harci degil ya
(48,491 puan) tarafından
aynen gerçekten degil esimde.ikiz istiyodu eltimin oldu dedigin gibi erken dogdular kuvezde kaldılar bezi mamasi bakimi gordukce iyiki bizimki ikiz olmadi dedi
(1,113 puan) tarafından
Okadr da degil kizlar ya intihar falan Allahim korusun tabi depresyona girmistir olur olmaz demiyorumda benim 7 yil sonra oldu ıkizlerim öyle iyi geldilerki bana keske 7 yil beklemeseydim ahh ***** kafam diyorum Allahin lutfu bunlar bana
(48,491 puan) tarafından
tabiki intiharlik degil ama zor canim Allah hepsine hayirli sağlıklı ömür versin insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 562 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu

378,191 soru

11,319,189 cevap

34,765 kullanıcı