0 oy
300 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (949 puan) tarafından

Kızlar bugün bize tanıtıma gelecekler.esimi aramışlar geçen de bir komsumuza gitmisler kızla şimdi konuştum çok güzeldi ama durumumuz yoktu almadık dedi.bende fiyatı ne dedim 6bin demisler indirimde yaparız alırsanız taksit taksit de verirsiniz ayda 150 200 gibi fiyatla demişler . bu arada ihlas markası.sizce o kadar eder mi eşim de diyor çok o para nbence de çok.ama ne bilim koltuk silmekten nefret ediyorum çocuk sürekli kirletiyor.:Daranizda kullananan varmı.esime yıldönümü hediyesi olarak alabilirsin dedim oda kendi paranla al istersen dedi bende olmaz dedim

5 Cevaplar

+1 oy
(6,200 puan) tarafından
Evet o kapar para eder ihlas çok çok iyi bir marka.Robot süpürge almasaydim bende ihlas alacaktim
(949 puan) tarafından
Robot süpürge dediğiniz halı yıkama falan mı yoksa düz Süpürge mi
(6,200 puan) tarafından
Yok hem evi süpürüyor hem siliyor.Bebegim emekleyince her gün süpürmek silmem gerekecek o yüzden aldım ama dediğim gibi ihlas çok iyi süpürgesi ağır evet ama temizliği çok iyi.Onu almak istemezseniz trendyoldan xiaomi robot süpürgeye de bakabilirsiniz.
(949 puan) tarafından
Çok sağol canım bakim şimdi.ordan :)
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Superrr ben biliyorum onj aynisi teyzemde var bizde alicaz insallah 
(949 puan) tarafından
Ayy bilemedim heyecanlandım nedense hele bir gelsinler .kocam en azından koltuğunu temizlemiş olursun diyor :D bende alalım Mi acaba pazarlıkla 5e indiririz belki dedim hahaaha
(1,048 puan) tarafından
Valla cok iyi bir makine ama pahali biraz bende ileride alicam
(949 puan) tarafından
Geçen eşimin evli kuzeni ve eşi geldi onlarda baya bir övdü yok tozu hersyi hapsediyor ortada bir şey bırakmıyor çok memnunuz dedi üstüne bu da denk gelince acaba işaret mi bu diye kafamda biseyler uçuştu şimdi alsamda Kaynanamlar yada gorumcem istermi bilemedim ne gerek vardı da diyebilirler bir hali koltuk da silemiyor gibisinden :)
(1,048 puan) tarafından
Kimseye gore iş yapma eger maddi durumun iyiyse ayda 200 tl verebiliyosqn al derim
(949 puan) tarafından
Yani veirirz normal durumumuz çok şükür borcumuz yok.kirada değiliz.ama öyle bir birikim de yok.oturdgumuz ev kayinbabamin .ilerde kendimize ev alırsak diye birikime mi eklesem bunu mu alsam
(1,048 puan) tarafından
valla canim once kendi evinj al ozaman bunlar biraz lukse kaciyo ben geven yil aldim evi taksit oduyoruz hic bisey alamiyorum bir borc bitmeden onceligin ev olsun
(949 puan) tarafından
Ya şöyle elimizde yok ama 7 8 daireli ev aldık kaynimla ortak .kiraya verildi hepsi, ordan biseeryler geliyo yeni yeni.ev de ne zaman alcaz Allah bilir.kayinbabamdan bize kalcak biseyler var da şimdilik değil :D
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben çeyizime aldım canım çok iyi temizliyor ama çok kalafat. Günlük kullanım için küçük bir süpürge aldım bu yaz. Ama temizliği muhteşem, o konu da hakkını yiyemem. 
(949 puan) tarafından
Ya normal supurgem var onu zaten kullancam.amacim büyük temizlik yaptığım zmanlar yada birkaç haftada kirlenen koltukları yıkamak halıları da kirlendikce.gunluk kullanım için değil yani.esimi ikna ederim inşallah :)
(289 puan) tarafından
Ya ben fiyatı şu an fark ettim canım 6 bin çok pahalı. İyice bi araştırın bence. 5 yıl önce ablama 2 bin tl ye aldı babam. Bana da 3 bin tl ye aldı 3 yıl önce. Ablamınki ile tek farkı ışık takmışlar su haznesine o. Şimdikiler de benim kullandığımdan. İki katı fiyat fazla, güzelce araştırın bence.
(949 puan) tarafından
Canm ben 3 yıl önce altını 187tlye gramini aldım şimdi ise 441lerde herşey 2- 3  katı oldu.malum herşeye zman adı altında sömürüyorlar bizi.
(289 puan) tarafından
Anaaam iştahım kapandı. Ben bir de görümcem evlenirken bu süpürgeden hediye almayı düşünüyordum eyvah eyvah.
(949 puan) tarafından
Keşke yillar geçtikçe fiyatlar da aynı kalsaydı :)
0 oy
tarafından
İhlasin halı yıkama makinesi haharika gerçekten 
tarafından
Yok bende ama 6 7 kere koltuk kanepe yıkadım
(949 puan) tarafından
Kolaymiydi yikamasi
tarafından
Kolların ağrıyor çünkü ağır başlığı hortumu ama harika bir makine
(949 puan) tarafından
Resim atacaktim size ama kapalı mesajınız .cleanmax modeli
tarafından
Evet evet aura clenmax
0 oy
tarafından
Çok pahalı ya durumun iyiyse bilemem de 
(949 puan) tarafından
Yani normal durumumuz kayınbabamin evinde oturuyoruz.kirada değiliz ticari amaçlı ev aldık kaynimla.aylık ordan biseyler gelcek işte ama onu birikim amaçlı aldık ilerde kendimize ev alırız diye.sen olsan alır mısın acaba yeirmdr olsan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
4 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,078 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.