0 oy
787 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
Ben 10,5 aylik evliyim  kayinbaba beni sevmez yani beni basite alir esimde onlari kiramaz bir tane görümcem var evde onun düdüğü oter kendisi 19 yaşında babasi onu dinler herkezi parmağında oynatir. Neyse bu kayin baba bizim adimiza plan yapar. Ama kendi kizina söz geçiremez.  Ben hep eşime derdim senin baban beni sevmiyor diye. Bugun kaynanama demiş kaynanamda demiski oglum babana diyorum belli etme duzgun davran hareketlerine dikkat et falan demiş eşimde bana anlatti. Gulimmi agliyimmi sasirdim. Nasil bir baba ya

7 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından
Neden sevmiyor ona karsı bir kusurun ya da bir hatan mı var 
(150 puan) tarafından
Hayir cok on yargili sen sohbet muhabbet olsun diye birşey anlatsan altinda art niyet arar. Bende pek muhattab olmuyorum acikcasi evime gelince hizmetlerini yaparim yemeklerini yaparım onlara gidince de ayni şekil
(147 puan) tarafından
Olsun canım sen sanki kendi baban varmıs gibi düşün karsında kusur etme hizmetinde saygında o da artık kendisi zamanla anlar
(150 puan) tarafından
Babama kurban olsun o öyle yaptikda kayinbabama baba derken kendi babama ihanet etmiş gibi hissediyorum  ama yuvam için mecbur güler yüz gösteriyorum.  Yoksa daha beter olurlar
(147 puan) tarafından
O yızden dedim işte baban varmıs gibi düşün diye çünkü öbür türlü hakettiği gibi davranırsın ama eşinin babasıdır bazen hatır için çiğ tavuk yenir ya öyle düşün bir tek sende oyle değildir emin ol bizlerde yasıyoruz canım
(150 puan) tarafından
Aynen öyle eşimi sevmesem onun hatri olmasa çekilecek insanlar değiller
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Sevmezse sevmesin ya dert etme bu kadar sonuçta kanindan canından degil
(150 puan) tarafından
Oyle evet ama sonucta birbirlerini etkiliyorlar
0 oy
tarafından
Canım sevmiyosa evin ayrı degilse ayır evini bayramdan bayrama gidersin ondan sonra sen sağ ben selamet
(150 puan) tarafından
Malesef oyle olmuyor eşim ailesini cok ön planda tutuyor kayinbaba eski kafali kizini el üstünde tutar benide ezmek ister ben ezdirmiyorum diyecegimi kibar bir sekilde diyorum
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Ayıp etmiş sonuçta oğlunun eşisin esinde gelip sana demeseydi keşke takma kafana 
(150 puan) tarafından
Bu ne ki gecen esimle görüntülü konuşurken kocama diyormi benim karim senin karindan iyi. Kaynanamda buda sana kapak olsun dedi. Esimde gulumsedi neden öyle diyorsunuz herkezin karisi kendine iyi dedi.
(1,397 puan) tarafından
Yok artık senle mi kiyasliyo bide çok ayıp eşinle konuş canım gerekeni soylesin
(150 puan) tarafından
Aynen eşime dedim. Ama o malesef tabiri caizse ezik büyümüş kimseye hayir diyememiş herkeze he diyip geçmiş.  Oyuzden pek laf veremez. Aslında cok guzek lafları vardir ama onlar kırılacak diye korkar malesef
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Nefret ediyorum bu tiplerden seni cek3miyorlar ondandir
(150 puan) tarafından
Aynen yarış içindeler elimizde yok yok dediler beni istemeye geldikleri gün hicbirsey istemedik onlarda bir set bile yapmadilar altinimi bile onlar kendi secti kuyumcuya götürmediler. Mobilya alırken onlara yük olmasin diye gosterdikleri yerden aldim. Düğümden 3 ay sonrs kendi evlerini bastan sona yenilediler. Benim yatak odamin dolabini aldirmadilar odana sigmaz diye küçük aldirdilar o buyugude kendilerine aldilar.
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Eşin anlatmasa iyi olur  canım.. senin kalbin kırılır :)
(150 puan) tarafından
Öyle tabi kayinvalidemle konusacam hem bu konuyu hemde baska seylerde yaptılar onlari konusup icimi dokecem
(3,187 puan) tarafından
Kendini koru tabi söyle lafını..ama az konuş öz konuş. Sonra yine tadını kaçırmasınlar..
(150 puan) tarafından
Aynen öyle ses yukseltmedigim sürece sıkıntı olmuyor normal tonda duygularımi düşüncelerimi  anlatacam
(3,187 puan) tarafından
Kolay gelsin canım..ne deyim :)
(150 puan) tarafından
Saol canim: )
0 oy
(187 puan) tarafından
Esinde annesine birsey dememis mj pardon da yani bu lafin üstüne 
(150 puan) tarafından
Esim aşırı anneci birsey demez annesi surekli pohpohlar benim oglum benim oglum diye ortalikda gezinir durur.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 519 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu