0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (406 puan) tarafından
Geçen ay yazmıştım hatırlayanlar bilir eşimden soğuyor muyum diye postum var ve ben çok üzülüyorum anlamadığım bişey var hicbirsey de yapasm yok artık eşim şimdi dönüyor etrafımda bende his yok kızlar daha önce de tam tersiydi bu durum ben donerdim o görmezdi ben bilerek veya isteyerek yapmıyorum yeminle ama bilmiyorm içimden gelmiyor önceden ilgi manyağı yapardım eşimi minicik bebeğim varken hemde hem sabaha kadar uykusuz kalırdım her gece hemde ona ilgi gösterirdm her konuda şimdi inanın mutlu olamıyorum geçirdiğimiz bazı sorunları aşamadik sanırım yada bende çok acı bıraktı. Ama şunu da söyleyeyim yanımda olmadığında hâlâ uyku tutmuyor hâlâ bekliyorum yatağa gelmesini geldiğinde de dönüp uyuyorum:) neyse daha önce de yalvarıyodm ben lütfen gel benimle yat uyu çocuğu uyuttum nasıl olsa birazdan uyanacak uyanınca geri gidersin diye. Ne yapayım ben ailem uzakta ben başka şehirde kimsem de yok burda. Size yazayım dedim

8 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşin ne yaptı ki?
tarafından
Aldatmıştı galiba bir de post sahibi eşi için tıp fakültesini bırakmıştı okumamıştı
(406 puan) tarafından
Birtek eşimin payı yok canım ailesi de yıprattı bizi zamanında şimdi görüşmüyorum ben ailesi ile ama işte eşimde beni çok yalnız bıraktı ailesi konusunda değil ama eş olaraktan yalnız kaldım fazlaca
(406 puan) tarafından
Yok kiz aldatma o ben değilim diğer postta o kişi ben değilim:))
tarafından
Aaa karıştırmışım kusura bakmayın :) çok özür dilerim
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Esinle kotu bisey yaşadıysan onun etkisi olabilir canim 
(406 puan) tarafından
Eşimin payı da var ailesinin payı da var çok yıprattılar bizi şuan görüşmüyorum ama işte eşim eş olarak yalnız bıraktı beni fazlasıyla
(305 puan) tarafından
Hmm bence bi ilişki terapistine gidin canım
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bana gore sogumussun hissislesmissin esine karsi
(406 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi ve bu duruma fazla üzülüyorum eskisi gibi olsam yine içimdeki şey yok olmuyor sonra eski Halime dönüyorum geri
0 oy
tarafından
Hamile misin yada hamilelik ten kalan bişey de ola bilir bendede oldu eşimi karartmiştim ama düzeldim çok şükür 
0 oy
tarafından
Böyle devsm edersen zamanla esinde senden sogur canım dikkat et
(406 puan) tarafından
Eşim zaten en başından beri ne bileyim anlamadı ki benim duygularımı
0 oy
(866 puan) tarafından
Canım eğer biseyler  yaşandıysa cok ciddî degil diye umuyorum .bazi şeyleri tam olarak geride birak derim. Bence suan su da var senin etrafında pervane olmasının verdigi rahatlık var yine eskisi gibi olsa.sen bu sefe4ilgi gösterirsin yani kaçan kovalanir hesabı ondan dolayı nasil olsa artık ilgileniyo rahatlığı var gibi sezdim .eskileri düşünürsen hep mutsuz olursun .yeri gelir anayla kızı bile sorun yaşar. Olur evlilikte 
(406 puan) tarafından
Haklısınız ama eşimde şöyle bişey var baktı ben iyiyim sil baştan aynı. Hani içinden gelerek yaptığına inanmıyorum gerçekten. Eşim bana karşı hiç bir hakarettir küfürdür aldatmadir. Dayak yapmadı Allah razı olsun sadece eş olarak yalnız bıraktı beni
(866 puan) tarafından
Canim benim cok haklisin ama burada neler görüyoruz. Erkeklerin kafası bazen basmıyor. Sen şimdi ona yakın davranırsam yine aynı olur diye mi acaba böylesin. Yani samimiyetine güvenmediğin icin olabilir mi
(406 puan) tarafından
Yok aynı olursa diye inan değil güzelim gerçekten içimden gelmiyor yakınlık duymak sanırım üzülmekten sıkıldım ben hani ne derler hep bı içimde kaldı diyebilirim. Ama eskisi gibi olacak diye değil konuşuyorum falan ama hani yakınlık duymak istemiyorum
0 oy
(1,134 puan) tarafından
İçin soğumuş kötü bi durum 
0 oy
(119 puan) tarafından
cnm ne tür sorunlar yşadınız ki?

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 391 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 122 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ojetaburu (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...