0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Bebelac Gold kullanıyorduk ama mama bulamyrz. Aptamil ve similac var

5 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Oğlum aptamil kullanıyordu ondan memnunduk diğerini bilmiyorum 
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aptamil iyidir similac hiç duymadım
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Smilac 2 aydır kulllaniyoruz çok memnunum sma dan dönüş yaptık sma kabızlık yaşıyorduk smilaca doktor söyledi  işede yaradı diyeblirim gaz kabızlık prolemimiz kalmadı doyuyorda biz memnunuz dün akşam 6 kutu alıp stok yaptım hattta 
(110 puan) tarafından
Bebelac gelmick herlde ya da ne zaman gelcek olmazsa similac mamaya gecicez
(157 puan) tarafından
Similacda da mı sıkıntı var cnm, ondan mı stok yaptın eğer öyleyse bende alayım :( e bebekten alıyoruz biz
tarafından
Bnm elime toplu para geçti bnde onu stoga çevirdim.bu mama bulamama sorunu yaklaşık bi 15 gündür falan War galiba zam gelecek bu mamalara gibime geliyor bnm para cebimde beklicene mamaya yatırım yapayım dedim wallla
(157 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın cnm, similacda sorun yok sanıyordum, Allah'tan sadece gece kullanıyoruz biz büyük kutu 20gün gidiyor, ama sıkıntı olursa bende alırım 2kutu yedek
tarafından
E bebekte epeyi vardı smilac diğer mamalarda wardi ama bilemedim. Yedek tarihlerini kontrol edip almakta fayda War. Bncede cnm
0 oy
(157 puan) tarafından
Biz 2aydır similac kullanıyoruz cnm, bebelag gold aptamil gaz yaptı similaca geçtik o iyi geldi şükür 
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Herkesten bunu duyuyorum mamalar neden yok birsey mi olduki 
(110 puan) tarafından
Gümrükte sıkıntı varmış glba

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 73 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı

...