0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aman dikkat edin ailelerinize ben sok kac haftadır izliyorum bune böyle yaa .. 

Nasıl halledere geldik 

Yoksuluktan mi yoksa sere.fsizlikten mi acaba anlayamıyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(491 puan) tarafından
Yoksulluktan ülke öyle bir duruma geldiki iş yok para yok ona rağmen herşey ateş bahasi genç kızlar kadınlar geçinemiyor çaresiz kalıyor yinede Allah yardımcıları olsun inşallah doğru yolu bulurlar üzülüyorum böyle şeyler görünce dileneni kötü yola gideni asla kınamam ben Allah yardımcısı olsun derim hep
tarafından
Öyle kuzum genc kızlarımız biseyler istiyor ve aileler yetişemiyor bazilari anliyor bazilari anlayamıyor..
Bende kınamıyorum ama bunda melisay cok sey saklıyor Allah yardımcısı olsun keske böyle olmasaymis
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Bence yoksulluktan değil iki tarafın da akıllı gecinmesinden. Dolandıran taraf kısa yoldan çok para kazanma derdinde , erkek tarafı da kimsesiz istediği gibi yöneteceği kız bulunca hoşuna gidiyor çoğu o yüzden bunlara kanıyor.
0 oy
tarafından
Yoksulluktan değil arsizliktan yetinememekten. Bir yere girse askerî ücret alacak cesaret edemiyor kolayı varken bütün gün ayakta çalışmak zor geliyor marka parfümler lüks mekanlar marka kıyafetler giyip yiyip içip  g öt baş dağıtmak varken neden gidip çalışsın oh ne ala memleket tabi buna inanan a*m meraklısı enayileri de es geçmemek lazım.
0 oy
(16,506 puan) tarafından
1 kere Tek denk geldim

Hanı kadın bi sürü adamla evlenmiş farklı şekillerle o mu 
0 oy
tarafından
Hala başlık parasi verenler varmış vay ve e veren olursa alan da olur 
0 oy
tarafından
Kim kime dum duma

Allah bizi boylelerinden korusun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah'ım sen bizleri kotuyle karşılaştırma. Amin
0 oy
(774 puan) tarafından
Yoksulluk falan değil bu kolay yoldan para kazanmayı sevmek ne yoksul insanlar var pazar artıkları topluyorlar ** herifler kolayını bulmuş işte 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yoksulluktan değil ya yoksulluk olsa birini dolandırırlar ama bunlar kaç kişiyi dolandırmış artık bunu iş haline getirmişler Allah şeytana uydurmasın nefret ediyorum öyle insanlardan milletin maddiyatindan çok manevi duygularıyla oynuyolar bu dünya da o paralarla lay lay lom yasarlar ama öteki tarafta yakaları bir araya gelmez 
0 oy
tarafından
Allah islah etsin dolandirici iste

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 442 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,396 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,706 soru

11,427,142 cevap

34,987 kullanıcı

...