0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
O3 aylık iğneyle korunuyordum en sonuncuyu 6 ay önce vuruldum. Etkisinin geçmesine 1 hafta kala adet gördüm. 10 Kasım’dan beri adet olmuyorum. Kadın doğuma gittim tarlusal verdi gönderdi hiçbir işe yaramadı. Yakınımda hastane de yok. 3 aydır adet olmuyorum nerdeyse. Ne yapayım nasıl adet olurum yardım edin. Bebek istiyorum artık. Soğan suyu da içtim bu arada faydası olmadı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende o iğneden yaptırmak istiyordum ama kimse önermedi canim ya adet gerçekten kesiyor mu
(134 puan) tarafından
Tamamen kesti bidaha çocuk istiyosan sakın yaptırma
tarafından
Ayy korktun canim valla inşallah olursun bir kez mi yaptırdın
(134 puan) tarafından
3 kez
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Evveeett benim konum bu  hemen anltayim canim 2 ayin dordun de basladim igneye taki 11 ayin 7 sine kadar uc ayda bi yani igneden igneye bir haftalik adetim oluyodu ama son iki igneden sonra adet olmam kesildi nerdeyse 6 aydir adet gormuyorum kafayi yemek uzereyim cok az kaldi ignen etkisi gecsin diye bekledim oyle sonunda baktim sistikce sisiyorum ki kasin doguma randevu aldim bakalim ne dicek . O kadar nefret ettim ki igneden sana anlatamam cinsel hayatimdan tut adetime kadar her seyimi bozdu sagolsun 
(134 puan) tarafından
Benide mahvetti. İğnemin etkisi geçeli 3 ay oldu hala adet olmadım. Adet söktürücü verdi gönderdi beni içtim ama tık yok delircem artık
(200 puan) tarafından
Ay bidaha bidaha git kuzum ben bu zmna kadar randevu bulamdim de oyle sabretim valla berant bi durum kim derseki uc aylik igne vurulcak diye hemen vaz gecirtiryorum valla bilsem en basta bu salakliga dusmezdim mahvettik bunyeyi
0 oy
tarafından
Bir aylık daha iyiymiş üç aylık baya sıkıntılı 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum o ignenin yan etkisi cok fazla malesef ya bende ayni seyi yasadim kadin doguma gittim 3 aylik bi ilac verdi bana 21 gun icip.1 hafta biraktim sonra duzeldim 
(134 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı mı verdi. Adı neydi
(7,098 puan) tarafından
Evet kuzum dogum kontrol hapi adini unuttum ilacin ya parayla.kendim aliyodum onu
(7,098 puan) tarafından
Buldum kiz adini yasmin
(134 puan) tarafından
Başlayınca hemen adet olur muyum ki. Bende alıp içeyim
(7,098 puan) tarafından
Ilk 21 gun kullanicaksin bir hafta ara vericeksin o verdigin 1 hafta arada adet oluyosun sonra tekrar 21 gun kullanicaksin kuzum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İnurggunes (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Donduuu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgis--9 (10 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...