0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Hayırlı Geceler bayanlar bsy sorcam 2. Gebeliginde göbeği hemen çıkıp 3. Gebelikte 16 haftalık olmasına rağmen dışardan belli olmayan war mı?  Sıkıntı yoktur dimi?

4 Cevaplar

0 oy
(173 puan) tarafından
Yok canım her gebelik aynı değildir
(9 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum aslında ama sonra acaba bebek mi gelişmiyor die geçiyor aklımdan randewumu bekliorum gidicem inşallah
(173 puan) tarafından
Kötü düşünme canım sen beslenmeme dikkat et yeter
(9 puan) tarafından
Ilk 3 ay zaten bsy yiyemedim şimdi elimden geldiğince yemeye çalışıyorum umarım bsy çıkmaz saol canm cwp werdgn icin
(173 puan) tarafından
Bişey olamaz zaten bebek şuan ne kadar kilo alabilir ki gram gram gidiyor  rica ederim canm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tek gebelik yaşadım posta neden girdim onu da bilmiyorum :D

(9 puan) tarafından
:)) canin sağolsun
0 oy
tarafından
Benim 3.gebeligim de 8 aylıkken dolmuşta arkadaşımla karşılaştık eve geçince telde konuştuk sen hamilemiydin gercekten farketmedim dedi :) bilmem anlatabildim mi
(9 puan) tarafından
Çok güzel anlattın sagolasin :))
0 oy
tarafından
Konuyla çok alaksz ama kaç yaşındasın ve bebisler kaç yaşında üçüncüyü yaptn ? Ben hep 3 cocugn olsn istemisimdir şuan 2 tane :) 
(9 puan) tarafından
29 yaşındayım ilk bebeğim 40 günlükken wefat etti 3 yaşında bir kızım war çok şükür warligina
tarafından
Canım basın sagoslun özür dilerm acını tekrar hatrlatms gbi oldum rabbim bu evlatlarmi sana bağışlasın inşallah hakkını helal et
(9 puan) tarafından
Ne demek canm helâl olsun hiç unutulmuyor ki çok saol Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 78 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu