0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Çok kötüyüm bunu ağlayarak yazıyorum yalnızlığın gurbetin dibini yaşıyorum artık darmadağın oldum yaşamak dahi istemedim bu gece 3 çocuk yalnızlık kimse yok etrafında yardım edecek bı Allah'ın kulu yok psikolojim alt üst oldu uyumayan ve sürekli bağıran bir buçuk aylık bı bebek yaramazlık yapan 2 yaşında bir bebek daha benden annelik bekleyen 7 yaşında bı çocuk ve bende olmayan bir ben olmuyor artık yetişemiyorum eve çocuklarıma kendime ya kendime yetisemiyorum herşey çok zor kafayı yemek uzereyim

12 Cevaplar

+1 oy
(758 puan) tarafından
Eşin yardım etmiyor mu canım 
(18 puan) tarafından
Etmiyor bazen bı büyüklere bakar
(758 puan) tarafından
Ee canım sen de takma madem gündüz onlar uyuyunca uyursun sen de
(18 puan) tarafından
Kızımın okulu var oğlumda uyumaz gündüz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
3 çocukta zor  canım hepside ayrı alaka oyun ister. ben şurda birine yetişemiyorum sakin bir bebek olduğu halde. hepside isteyerek mi oldu. allah uzun ömür versin sabır çek bu durum geçici elbet büyüyyeecekler. eşinde mi yardımcı olmuyor 
(18 puan) tarafından
Kızım yedi yasinda büyük oğlum 2 ama küçüğü korundugum halde oldu
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Yurt disinin neresindesin cnm?

Yardimci ebe çagir ülkeyi söylersen ona göre anlatiyim cnm
(18 puan) tarafından
Fransadayim
0 oy
(41 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yenidoğan bebeğin bakımı zor sıkıntısı çok oluyor zaten o bir de senin başka çocukların da var strese girmişsin biraz sabret geçecek bu zamanlar eşinle konuş anlat çok zorlanıyorum  de  
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok konuştum ama nafile
0 oy
(71 puan) tarafından
Bnde gurbetteyim biri bir yasinda biri 2 aylık perişanım. Kimse yok yardım etsin ama mecbur tek hallediyorm. Sende çocukları oyalayacak bişey bul canım mecbur 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bendede var 3 tne 3aylik 5 yasnda 10 yasnda cocuklarm arka arkya yapilmidmi çocuklar zorluk cekilir benmde esm yardm etmez istemem de onun uyumasi dinlenmesi gerk çatı calisiyo bna oğlum yardm ediyo sobayi bile yakarken ödün getirir kömür getirir kizm kardesni sallar cocuklarn arasi olması gerk 7yas 2 yaş iyi ama 3cuyle arasi yok cocuklarni al kenara iş ver evde yardm etsn ama 7 yaşındaki 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim seni refaha ulastirsin
(18 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun insallah ama sakin olmaya calis canim yaza hersey yoluna girer buyurler biraz daha ozaman
0 oy
(27,353 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun:(
0 oy
(806 puan) tarafından
Allah yardım etsin sana canım hem gurbet hem de üç çocuk mutlaka zordur hepsi ayrı ilgi bekliyorlar ama kendini topla güçlü bir kadınsın sen öyle düşürme modunu. Yaparsın sen küçük de hızla büyüyecek bak gör sonra hepsinin varlığı senin rahatlığın olacak keyifli zamanların hatırına çekilen zahmet olarak bak sen o zaman modun düşmez canım benim ☺️❤️
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu güzel teselliniz icin
0 oy
(119,458 puan) tarafından
Nerde yasiyosun sen
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla bende de iki tane var kafam davul gibi eşim desen sabah işe Bi gidiyor yatmadan yatmaya 11 de geliyor haftasonu desen yok herşey leriyle kendim ilgileniyorum  dışarı çıkamıyorum sıkıldım bunaldım daraldım senden farkım yok yani

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 480 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 410 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 206 göst.
18 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 318 göst.