0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar kuzenim bebeğime hediye alacakmış hangisi işine yararsa diye sordu sizce puset gibi anakucagı mı kullanışlı yoksa oyun halısı mı hangisinde daha iyi oyalanir anakucagınin kemeri oluyor oyun halısından döner filan iş yaparken koyamam diye düşündüm ama ona da en fazla 7 ay yatiyormus işime yarar mı ki bı yardımcı olsanız :)

12 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ana dizi diyolar büyük ben ondan almıştım o daha kullanışlı 7 8 ay yattı içinde kziim 
(507 puan) tarafından
Bende onu tercih etcem galiba canım
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ana kucağı dediğin puset değil demi, oyuncaklı olanı diyorsn
(507 puan) tarafından
Evet canım üstten oyuncağı sallanan
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Biz ana kucağı aldık sadece oğluma baya işime yaradı onda uyuyor oturuyor corbasini falan onda yiyordu bahçeye çıkınca ya da başka bir odaya gidince götürüyordum oyun halısı hakkında bir fikrim yok 
(507 puan) tarafından
Bende evi toplarken mutfakta filan isim olunca ona koyarım diye düşündüm
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Benimki ana kucağını sevmedi pusette yatiyordu hep. O yuzden oyun halisi daha güzel. Gerci her cocuk bir değil 
(507 puan) tarafından
Bu dediğimde puset gibi aslında üstten oyuncağı sallanıyor bende pusette yatırırım ilk aylar diyodum ama hediye alcam deyince hangisi olsun karar veremedim
(2,962 puan) tarafından
Benim evde bos bos duruyor o dediğinden yatmadi hiç letgoya koydum satmaya puseti daha cok sevdi ama her cocuk bir degil kimisi ana kucağını daha cok seviyor
(507 puan) tarafından
Hediye olacak ya şansımı deneyeyim bari para vermicem ya :))
0 oy
tarafından
Ana kucağı çok daha kullanışlı bence canım 
(507 puan) tarafından
Bende ona karar verdim galiba canım iş yaparken filan koyarım biraz en azından oyun halısından döner bir yere çarpar filan tedirgin oldum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım tam tersi kemer olsa da puset gibi ana kucağında dönünce pusetle beraber düşer.Oyun halısında dönse bile düşme ihtimali olmaz.

Oğluma oyun halısını 5aylıkken aldık piyanoluydu çok eğlendi , 8-9aylıkken döndü halen oyun halısını seviyordu .Ayağıyla oyun halısının piyonosuna vuracağı şekilde yatırıyordum bi geliyordum dönmüş  piyanosuna elleriyle vuruyordu.11-12aylık olunca parçaladı ama halen piyanosuyla üsteki çıngırak asılı şeridiyle oynuyor
(507 puan) tarafından
Bu puset gibi değil canım yorumlarda bı arkadaş atmış ayakları var onlar dönse de tutuyormuş oyun halısından çıkar bir yere çarpar diye tedirgin oldum aslında biraz kendim için istiyorum :) Evi toplarken mutfakta uğraşırken yanımda koyayım sabit dursun oyalansin diye
0 oy
(219 puan) tarafından

Bu cok kullanışlı canim bence 

image

(507 puan) tarafından
Aynen canım bizim baktığımızda cıvıl de nerdeyse aynısı bunun
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Oyun halısında duran bir bebek mi olacak bilemeyiz ama ana kucağı çok işini görür yemek yaparken yerken yanına alırsın odadan odaya senle gezdirirsin. Oğlum oyun halısıyla çok az ilgileniyordu 5 dakika 10 dakika max. 
(507 puan) tarafından
Bende biraz iş filan yaparken gözümün önünde sabit dursun oyalansin diye düşündüm canım
(3,213 puan) tarafından
Benimki durmadı canım onun yerinde ana kucağında dik bi şekilde duruyodu
0 oy
(119,150 puan) tarafından
Ikisininde kullanim.amavi farkli
(507 puan) tarafından
Bana biraz iş yaparken yemek filan bebeğin oyalanacagi bişey lazım canım ana kucağı daha mantıklı olacak galiba
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ana kucağı daha kullanışlı 
(507 puan) tarafından
Bende ona karar verdim canım
0 oy
(980 puan) tarafından
Ben oyuncaklı müzikli titreşimli aldım çok kullanamadım dün dolap uygulamasından sattım kızım 6 aylık üstünde pek durmak istemiyordu oyun halısı daha çok oyalıyor
(507 puan) tarafından
Belki severse isim varken oyalanir koyarım diye onu düşündüm canım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ana kucağı çok memnunum cnm ben
(507 puan) tarafından
Bende ona karar verdim canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 122 göst.
25 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 147 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 437 göst.
20 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu

378,341 soru

11,324,460 cevap

34,775 kullanıcı

...