0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bekar bi kaynım var kaynanam kız arıyodu kaynıma kaynanamın patronuda bi kız var annesiyle konuşalım bi demiş tamam demiş kaynımda kaynanamda sonra kaynım kızla konuşmadan sosyal medyadan istek atmış kızın anneside görmüş galiba bunuda nasıl istek atıyo falan diye kaynanamın başına geçmiş sonra demiş ki o çocuğun abisi var evli her gün içip içip karısını dövüyo falan demiş bizim burası küçük yer genelde insanlar az çok tanır birbirlerini allaha çok şükür eşimde öyle bi insan değil tam bizim karşımızda oturan birileri var sürekli polislik oluyolar kavgadan bizi onla karıştırmış sinir oldum kadına ya madem ki kızını vermek istemiyon insan gibi söyle bizi niye karıştırıyon.   Uzun oldu kızlar kusura bakmayın yoksa sinirim geçmezdi anlatmasam

7 Cevaplar

+1 oy
(6,135 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kimse haklılığı kanıtlanmadan ölmez elbet herşey ortaya çıkıp kadın anlayacaktır sizin olmadığınızı yada iftira atıyordur 
tarafından
Aynen öyle canım iftara atıyosada allah görüyo herşeyi
-Reklam-
+3 oy
(5,406 puan) tarafından
Şimdi görücü usulü olduğu için kaynin ekleyerek hata etmiş ilk tanışmayı bekleyecekti. Kız ailesi sonuçta karşı komşuyu siz sandıysa haklılar madem siz kızı istiyorsanız gidin anlatın durumu biz değiliz diyin gelip sorsunlar kolu komşuya. Babam bizi verirken hem çevreye sordu hem iş yerlerinden sordurdu  hem kalktı evlerine gitti 
tarafından
Tabikide canım kaynım hatalı ona bişey diyemem ama bilip bilmeden konuşması canımı sıktı dediğin gibi en azından araştırabilirdi
+1 oy
tarafından
Kariştirmiş demekki boşver sinirlenme :) 
tarafından
Olamyan bişeyi söylemesi canımı sıktı ben bi de ailemle görüşmüyorum canım o yüzden
+1 oy
(8,080 puan) tarafından
Vermeme nedeni ile açıklamış oda duydugunu söylemiş bilmez ki sizin olup olmadığınızı 
tarafından
Yazdım canım burası küçük yer genelde insanlar birbirini tanır
+1 oy
(774 puan) tarafından
Olmayan bişey söylese yalan diye tepki göster derdim de karıştırmış arayıp durumu anlatabilirsiniz 
tarafından
Aynen canım öyle yaparız artık
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Kayninda biraz erken davranmis ya bir bekleseydi de once anneler bir tanisip konussaydi kadin da bilmeden etmeden konusmus iste 
tarafından
Aynen ama annemle tanışıyo zaten kadın
0 oy
tarafından
Kız iftira değil baksana karıştırmışlar işte sinir olma bu kadar
tarafından
Bilip bilmeden konuşmaları canımı sıktı yani olan bişeyi söylese başım üstüne

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
+1 oy