0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar gecen post acmıştım uyanıkken bişeyler gördüm diye hatırlamayan eski postuma bakabilir bu sabah yine aynısı oldu oda da rüzgar esti vucudum uyuştu biri yanımda yere demir vuruyordu kızım yanımda boğulacakmış gibi oldu ona elimi uzatamıyordum sonra ağzımın yamulduğunu hissettim kelimeyi Şahadet getiridim kendime geldim cok korkuyorum bunların hepsi uyanıkken oluyor 

9 Cevaplar

+6 oy
(678 puan) tarafından
Buraya yazmanızın bir manasi yok çoğu kişi hamile ve korkan girmesin denildiğinde bile bir ürperti oluyor insanda tahmin ediliyor neler yazilabilecegi  bir psikoloğa gidin 
(605 puan) tarafından
Evet ben geçen okudum postu sabah eşim altıda işe gitti evde çok korktm ister istemez giriyoru,z uyuyamadım valla ya
tarafından
Aynen vallahi kesinlikle katılıyorum
(992 puan) tarafından
Kesinlikleee
(605 puan) tarafından
Valla ya geçen öyle korktumki aynı deddiği gibi kulama ses geldi sanki üstüm uyuştu çok kötü oldum uyuyamadım bnce böyle şeyler paylaşılmamalı tamam girmeyin diolar ama isyer istemez giriyoruz ve etkileniyoruz valla piskolojik etkilenio insan korkudan
tarafından
Kadınlar zayif varliklar hamilelik,  lohusalik zamanlarinda Allahin diledigi kadar yaklaşıp diledigi kadarini yapabilirler, tevhidi ogrenip tağutu red edip hayatinizi kuran ve sunnete göre yaşadımi bir insan ona yaklassada o insanda ne bir zayiflik nede allahin izni ile büyük bir korku olabilir,  bu zayıf zamanlarda hamileleri korkutmayi basarirlarsa büyürler ve korkuttukca korkutmak isterler bunun en büyük nedeni onlar dunyaya 1 Müslüman çocuk doğmasını istemezler, bunları ben siz korkun diye yazmıyorum, öğrenin tedbirinizi alın böylelikle o değil siz güçlenin, o değil siz kazanın,
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bence sen uyanık olduğunu sanıyorsun aslında uyuyorsun kafana taktiğin için de rüyana giriyor 
+2 oy
tarafından
Sizofreni başlangici olabilir hemen cine şeytana bağlamayın kendjnizi korkutmayın psikologa gidip ilaca baslarsan rahatlarsin insallah
(992 puan) tarafından
Ahahaha duyduğum.en katılımlı çözüm okudugum
tarafından
Öyle ama canm ben öyle seylere de inanirim da ilk önce doktora başvurmak gerek duayı her zaman etmeliyiz zaten kendimize
(992 puan) tarafından
Kesinlikle canım burdaki olaylar çok saçma
+1 oy
tarafından
Bas ucuna YASIN kitabı KUR'AN koy
tarafından
Bide abdest almadan uyuma
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Karabasan olabilir cnm besmelesiz gezme odada kuran vs bulundur 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bakara sureai aç evde sesli sirkeli su ile sil.

0 oy
tarafından
Geçen de yazmamiştin ama yine cevap vereyim neyse.. Karabasan oluyor yada vucut da olan bişey diyorlar artık hangisi ise Allah bilir 
0 oy
tarafından
Canım çok bilgim yok ama çok fazla bilinç altına girdiği zaman korktuğun zmaan böyle şeyler olur heralde çok düşündüğün zaman . Bende mesela annem vefat etmişti ilk 3. Gün annemin sesini duymuştum uyaniktim uyku hali falan değildi bana seslendiğini duydum çok fazla düşündüğüm için bilinç altıma yerleştiği için . Sen evi sirkeli suyla falan sil bakara suresi aç televizyondan yada telefondan. Abdestsiz dolaşma mutlaka abdest al çokda düşünme . 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
21 gün sabah,öğlen,akşam  Ayet-el kürsi, felak ,nas ya 7 defa oku mutlakaa
(1,054 puan) tarafından
Yada 21 er defa oku( ne 22 oku nede 6 veya 8 )
21 ve 7 aşma...

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 345 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zumra rana (4,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy