0 oy
309 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,084 puan) tarafından
Küçük salonunda l koltuk var yatak oluyor ama inanılmaz sert 1 gece yat 2 gün düzgün hareket bile edemiyorsun ağrıdan doğuma aileler gelecek orda yaptıramam insanları onun üzerine ne yapabilirim acil iyi bir fikre ihtiyacım var 100x190 10 cm sünger için 250 lira dediler 

6 Cevaplar

0 oy
(841 puan) tarafından
Mitil koyup yatırıyorum ben yumuşak yorganlarin daha biraz ağır hali gibi bisey 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yün yorganin yok mu hic kalın onu atsan yada 2 tane ust uste battaniye koysan biraz iyi olur sanki
(1,084 puan) tarafından
Üstlerine atacaklar yorganları 3 koltuk açılacak yatak olacak anca yorganım o kadar var birde herkes gittikten sonra annem kalacak 40 gün rahat olsun istiyorum
tarafından
Idareten bisey alamaz misin sunger degil de elyaf yorgan falan onlar daha uygun oluyo
(1,084 puan) tarafından
Yorganla bile çok ağrıtıyor o koltuk
0 oy
tarafından
Canim fazla fazla yorganin varsa yorgan ser uzerine
0 oy
tarafından
Canım trendyolda uyku pedleri var fiyatları uygun bı bak istersen bizde yatağı degisriricektik yataşın uyku pedini aldık çok memnunum şuan yumuş yumuş oldu yatak 
tarafından
Canım bak trendyoldan baktım senin için uyku pedi benim aldığından 140×200 cm 190 liraya geliyor
(703 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok makbule geçti
tarafından
Rica ederim arkadaşım ne demek .
(1,084 puan) tarafından
Tam ismi ne diye geçiyor öyle aratayım yoksa pazartesi yatak firmalarına soracağım
tarafından
Uyku pedi yada yatak pedi canım
0 oy
(2,736 puan) tarafından
en güzeli şişme yatak alsan canım hem evine başka zaman gelen giden olduğunda da kullanırsın öbür türlü üstüne yorgan battaniye falan sersen de kalın olur güzel olmaz hem de o şekilde yorgan battaniye yetiremezsin
(1,084 puan) tarafından
Onu bende düşündüm hem yer kaplamıyor ama rahat olur mu tereddüt ettim
0 oy
tarafından
Yorgan ser yumuşak olsun istiyorsan 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 125 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 862 göst.
22 Şubat 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu