0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...m...m..... N....nmm.

14 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
16 da ogerndm ben
(3,895 puan) tarafından
Devlette mi özelde mi öğrendiniz durumum olmadığı için devlete gidiyorum.Bizim devlet hastanesinde de 20 haftadan önce söylemiyorlarmış işte.
(2,350 puan) tarafından
Devlette öğrendim canım ben ne alaka bana soylediler
(3,895 puan) tarafından
Her devlet aynı olmayabiliyor demek ki benim gittiğim söylemedi sizin gittiğiniz söylemiş.Hayırlı olsun :)
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
16 haftalikken öğrenmiştim ama bazi bebekler yanıltıyor göstermiyor 
(3,895 puan) tarafından
Off inşallah öğrenirim :((
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Ben 16 da öğrendim özelde

0 oy
tarafından
Ben 17 haftalıkken öğrendim canım 
(3,895 puan) tarafından
Bnde 17de gittim erken şimdi söyleyemem dedi :((
tarafından
Erken değil aslında ben bilerek geç gittim çünkü çok hissediyordum erkek olduğunu :) acele etmedim
(3,895 puan) tarafından
Benim gittiğim devlet bana erken dedi.Yoksa tabii bnce de erken değil hayırlı olsun sağlıkla büyüt inşallah.
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benimn 11 de tahmin etmisti 13 te kesin olarak söylemişti  ama özelde 

Devlette 16 dan sonra soyluolar aslında 
(3,895 puan) tarafından
Bnde devlete gidiyorum :((
(3,895 puan) tarafından
17 olduğum halde söylemedi 16da söyleyen devlete denk gelseydim keşke neyse nasip.
0 oy
(514 puan) tarafından
10+4ken ogrendim ;)
(3,895 puan) tarafından
Ooo maşallah :D pazartesi bizde öğreniriz inşallah çok sabrettim inşallah bi karşılığı olur.
(514 puan) tarafından
Insallah kuzum Allah bi Avazda saglikla kurtarsn
0 oy
tarafından
Canm bende çok öğrenmek istiyorum hayal kırıklığı dan gitmiyorum 20 haftalık olduğunda gitcem inşallah o zmn ogrenirim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
11+6 da erkek dedi doktotorumuz öylede çıktı 
(570 puan) tarafından
Kız ne çabuk göstermiş aferin ona hiç merak ettirmemiş :D
(1,272 puan) tarafından
Aynen öyle oldu ben 16 haftada falan bekliyordum bide bi baktım doktor cinsiyeti belli söyleyeyim mi dedi bende dönüp doktor nasıl belli ya olur mu öyle şey dedim ben eşim doktor bi kahkaha attık
(570 puan) tarafından
Ahahaha belli işte kız ne istiyon daha Dua et benimkide göstersin bu kontrolde hemen birşeyler almak istiyorum biriciğime :D
(1,272 puan) tarafından
Inşallah belli olur canım  derlerki erkekler çabuk gösterir kızlar saklanır diye sende kız erkek ortak şeyler al ben ilk bitane beyaz patik almistim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Valla bende 20 haftalikken gittim sypmedi devlet
0 oy
(1,158 puan) tarafından

13. Haftada ogrendim 16. Haftada tamamen netlestirdi doktor erkek oldugunu :) artik 20. Haftaya gelmis oldugun icin eger ki bebis gosterirse soylerler diye dusunuyorum 

0 oy
(3,282 puan) tarafından

Valla canım 29 haftada kesin kız dendi doğum yaptım meğer erkekmiş :D

(3,895 puan) tarafından
Komikmiş :D
0 oy
(814 puan) tarafından
12 de erkege benziyor dedi 16 da erkek dedi suan 2 aylik hamileyim tekrar ama kizlar kendini gec gosteriyor diyorlar
(814 puan) tarafından
Doktor napsin cnm esin koymuş lafı tahmim yurutuyorlar bazen :))
(814 puan) tarafından
Ama benimde simdi 2. Hamileligim kiza benziyor diyip sonra erkek dese uzulurum ilki erkek çünkü
tarafından
Eşim yüzünden tahmini geri aldı ya iki gündür burnundan getirdim şimdi bir ay bekle uff
(814 puan) tarafından
He soyliyecekti soylemedimi ben soyledi sandim
tarafından
Tahminini söyledi eşim öyle deyince o da tabi erken umitlenme dedi biraz daha baktı eşim tekrar umitlenme gibi konuşunca o da evet hatta şuan tahminimi geri alıyorum dedi
0 oy
(579 puan) tarafından
Bende devlete gidiyorum canım bence doktordan doktora değişiyor benim doktorum 15 haftanda gel soylim dedi cinsiyetini 1 haftam kaldı gösterir insallahda görürüz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 252 göst.
0 oy
4 cevap 129 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Efe almaz (3 puan) tarafından soruldu

378,137 soru

11,317,690 cevap

34,763 kullanıcı

...