0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Herkse slmlar. Dün epidural sezeryan ile doğum yaptim. Sağ Omuzdan göğüs kaburgalara doğru cok şiddetli ağrim oluyo nfes alamıyorum. Başına böyle şeyler gelen oldumu yardım edin ltfn 

18 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben normal dogum yapdim.ama aynisi oldu canim sonra gecdi
tarafından
Dünden beri atak şeklinde geliyo hala gecmedi ya dikişlerim patlıcak neredeyse
(1,438 puan) tarafından
Benimde cok agridi.ama sen yinede doktoruna soyle birr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sebebini bilmiyorum ama bende de oldu dikişlere değil o omuz ağrısına agladigimi biliyorum bir hafta sonra falan geçti 
(1,390 puan) tarafından
Ay bende ağlamıştım o omuz ağrısına. Annemler terledim camdan yel aldın diye tutturdu ama çok kötüydü
tarafından
Bende mi terledim :) evet çok ama çok kötüydü ya ağlattı resmen
0 oy
tarafından
Narkozdan olabilir canım, bende epidural sezeryan yaptım hiç öyle olmadım. Ama doktoruna söylemende fayda var
0 oy
tarafından
Normal canım olur narkoz zaten rahatsız ediyor yakıyor bide da ondan can koptu bir kaç güne toparlarsın bir şeyin kalmaz inşallah 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Aynısı bndede oldu cnm nefes aldıkca sızlıyordu resman sonrada aşırı baş agrım oldu kafamı kaldıramıyordum aglıyordum resmen parol agrı kesici iç az da olsa faydası olur geçmiş olsun cnm bebegine rabbim uzun hayırlı ömürler versin
tarafından
Sagol canım hepizinkinede inş uzun ömür versin
0 oy
(508 puan) tarafından
Bunun sebebi karnına basıyorlar oda olabilir birde gazını cikramiyotsan rahatca ağrı yukarıya vurur oda olur ben olmadım ama bizim hastalarımızda çok sık olurdu 
tarafından
Gaz problemim yok canım. Büyük ihtimal öyle o zmn diğer şeylerden
0 oy
(806 puan) tarafından
Canım bende sezeryan oldum ah ben neler çektim her gece hastanelerde gözümü açtım. Bu bahsettiğiniz ağrıyı ben çok fazla yaşadım. Doktorlar doğum esnasında biz hissetmiyoruz ama bebeği aşağı itmek için baskı yapıyorlar abaniyorlar biraz biz uyusukluktan o an anlamıyoruz. Sezeryanda da itme var doktorlar tarafından yani canım. Kirkin çıkana kadar sürer bir müddet daha. Bide kemiklerin hepsi yerinden oynuyor doğumda hava baloncukları oluşuyor onların hepsi zamanla oturuyor eski haline gelene kadar çektiriyor biraz anlayacağın. Bende halen arada bir batma şeklinde oluyor beş ay oldu.
tarafından
Anladim canım evet dediklerin gayet mantıklı geldi tşk ederim inş iyileşiriz en kısa sürede
(806 puan) tarafından
İnşallah canım çok geçmiş olsun ve bebişini de sağlık ve mutlulukla büyüt inşallah ☺️❤️
tarafından
Cook tesekkür ederim canim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Dün arkadaşım da spinal oldu onun da omuzları agiriyormus
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Canim sezeryandan sonra hassas oluyor insan 2 sezeryan oldum ikisinde de oldu gaz sancısı sicak su torbasi koy ve sicak tut cok iyi geliyor. 
tarafından
Denicem saol canım tşk.ler
(3,913 puan) tarafından
Rica ederim canım.  Yoksa nefesini keser o ağrı. Sanki biri birden kesici bir şey batıriyor gibi oluyor.bende sadece sagda oluyor  mesela 2 gün  sürüyor  geçiyor
tarafından
Evt canim aynı öyle oluyo bnmde. Sag tarafımda dikkatlice yatarsam bişi olmuyo
0 oy
(267 puan) tarafından
Aynı sorunu yaşadım 3 gün boyunca hastanede kaldım 
0 oy
(9,259 puan) tarafından
Arkadaşm oldu aynı dediğn gibi. Iki uç gun içinde azalmştı şikayetleri
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yaa cok pis bi agri o bende de olmustu sicak su lastigi koymuslardi hemsireler snra agri kesiciyle falan geciyodu ilacin etkisi gecince uine ayni sicak tut omuzlarini mutlaka ameliyatta karin acilinca hava giriyomus o agri o yuzdenmis oyle demislerdi bana
tarafından
He olabilir canım mantıklı.. İlaç da içiyorum ama.. Sıcak su torbası fln yapıcam bakalim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oluyo canım ama doktorum nefes almakta zorluk çekersen hemen gel demişti 
tarafından
Bnmde nefesim kesiliyor otururken bişi yok ama yatmaya grcerkn oluyor
0 oy
(817 puan) tarafından
Bende de oldu canım sezeryan sonrası omzumun ağrısından ağladım resmen annemde bir krem vardı mentollü gibi kokusu ağrı kesici kas gevşetici onu sürdü hafifletti ağrıyı 
tarafından
Vala bnde ağlıyorum cok. Nefes alamıyorum canım. Viksi bnde denicem saol
0 oy
(10,073 puan) tarafından
Aynisi bana oldu 2 gece cikarmadi doktor beni surekli kas grvsetici igne vurdular öyle gecti sonra cikardi doktorum beni. Ve kas gevsetici yazmisti bana ama gectigi icin kullanmadim
tarafından
Tşk ederim canım gecmezse gidicem Dr a
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Normal canım bende de olmuştu sonuçta karnını açıyorlar içeri hava giriyor yel oluyor. Zamanla geçecek inşallah 2 güne kalmaz. Bende inanılmaz omuz sırt boyun ağrısı olmuştu söyledim hemşirelere ilaç yazdılar krem sürüyodum. Ben de sezeryan olmuştum 
tarafından
İnş canım 2 güne gecer dayanacak gbi deil
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O agrı oluyor bende oldu valla cok can yakıyor omzum cok agrıdı ıcın ağlamıştım hep 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Soğuktan cnm o ne yazıkki benm 3cundede oldu bide dogumda karnina basliyo zaten icn bosaliyo normal yani anlicagn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 143 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 99 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu

380,942 soru

11,404,984 cevap

34,942 kullanıcı

...