0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yemek yaptığınızda eşiniz yorum yapıyormu yapıyorsa ne diyor benim eşim begense hiç bişi demez çok yerde anlıyor um beğendi begenmesede der tuz azmi sanki yada yemek nasıl olmuş der bana bende bilemedim ki diyorum mm :-D☺️
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ayyy benim ki begense hic ses etmez sadece cok guzel olmus der begenmezse tuz cok koymussun der:D

(77 puan) tarafından
Eşlerinin biraz benziyor demek
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Beğenince cadı kaynana lar gibi aferin çok güzel olmuş eline sağlık der. Beğenmeyince ses etmez
(77 puan) tarafından
Benim.hic demez bişi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yok hiç bir şey demez diyetteyim çoğu zaman tatsız tuzsuz yemeğimi bile yer gik demez o konuda asla hakkını odeyemem. ❤️
(77 puan) tarafından
Haaa güzelmiş VALLA
0 oy
tarafından
Benmkne kavurma yap getir gene bisey bulur 
(77 puan) tarafından
Bizde hiç yemeyiz kavurma yiyemiyoruz
0 oy
(120,002 puan) tarafından
Eline saglik der her zaman yorum yapmaz
(77 puan) tarafından
Bana hiç öyle demez :/
0 oy
(9,348 puan) tarafından
Ahahahah aynısı :D beğenince tadını tam alamadm az daha koy der bazen :D ama bişeyi eksik ya da fazla olsun eleştirir de eleştirir :D
(77 puan) tarafından
Benimki bazen de annem böyle yapıyor diyor
(9,348 puan) tarafından
Onu diyemez git annen yapsn o zmn derim :D
(77 puan) tarafından
Ben bana eşine gidiyorum şansıma.ogun aynı yemek çıkıyor kaynana yapıyor bende onun annesinin yanında diyorum VALLA ben senin annenden iyi yapmışım diyorum kaynanam gülüyor sağ ola bişi demir
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Mutlaka eleştirir. Güzel olduysa kilo alıyorum diye söylenir kötu olmuşsa aldığım malzemeyi mahvetmişsin der. 
(77 puan) tarafından
Sende deneye deneye öğrenilen dere
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Benim kocam değişik biraz beğendiği yemek için bir dahakine daha güzel yaparsın diyor :DDDD 
(77 puan) tarafından
:-$ben nasıl oldu diye soruyor um gene bişi demiyor bazen diyor ama
0 oy
(79 puan) tarafından
Begendiklerini cok dile getirir hosuna gitmezse komik bi sekilde tepki verir dalga gecer güler eğleniriz valla :)
(77 puan) tarafından
Benim eş aç kalkar anlıyorum beğenmedi abur cubur götürüyorum çaktırmadan karnını doyursun diye
(79 puan) tarafından
:)) olsun sen yap yerse yer yemezse kendi bilir valla
0 oy
(979 puan) tarafından
Sağolsun her zaman ellerine sağlık döktürmüşsün yine der.
(77 puan) tarafından
Bana hiç demedi öyle bişi eşim 4 yıl olcak evlendim yok  yani
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Her yemekten sonra begenmese de eline sağlık der, kendi sofrayı hazirlasa bile bana eline sağlık der :)))
(77 puan) tarafından
Kendi yapınca  laf atar bana bak nasıl olmussss bende eee elin yatkın sen yap artık diyom B-)
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Benim ki de beğenince güzel olmamış tadı yok der löp löp götürür o zaman anlarım beğenmeyince ses etmez ben sorarım tadı kötü olmuş vs diye yo hiçte bile falan der 
(77 puan) tarafından
Belki iltifat etmiyorlar ondan  güzel olmuyor aşkla yapıyoruz (+_+)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 640 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 558 göst.
29 Mart 2020 Diğer kategorisinde Zehraninanasi (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 802 göst.
24 Mart 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,634 puan) tarafından soruldu

384,715 soru

11,508,098 cevap