0 oy
2,394 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Oglum 5 aylik bime gelen oyun halısını almak istiyorum ama kararsizim acaba ilgisini ceker de oynar mi ? Donmeye falan da basladi yerde  terddutteyim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm zaten  yer halısı gibi bende alaçam ondan yarın. .Çok kullanışlı olduğu belli cnm..:))))
(15,717 puan) tarafından
Umarim kullnidlidr minderi ince gorunuo
tarafından
Valla cnm bakarız işte eğer inceyse bende almam zaten ..gidecem gorecem eğer iyiyse alaçam cnm :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğin el ayak koordinasyonunu sağlamasına yardımcı oluyor ve oradaki dönence ilgisini çekiyor, oynamaya çalışıyor. 
(15,717 puan) tarafından
Oynar yani demi
0 oy
tarafından
Burda biri almış post açmıştı çok beğenmişti 
tarafından
Evet bendim canım o aldım pazartesi nedense erken satışa sunmuşlardı beğendim bebeğim 2 aylık en azından oyuncakları yavaş yavaş takip ediyor 3 aylık falan olunca iyice anlar oyuncaklara da vurur
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 5 aylık canım 3 aylıkken oynamaya başladı el ve ayak becerisi için çok iyi hiç kaçırma bizimki piyanolu olanlardan
(15,717 puan) tarafından
Hep almk istedim aldirsyim esime o xamn
tarafından
Al canım gec bile kaldin ben 2 aylıkken aldirttim eşime bide pahalıya aldik 160 tlye böyle bime falan gelecegini bilsem almazdim
(15,717 puan) tarafından
Esim 101 in bölge sorumlusu oraya gelmişti dedi güzel feil bimdkine bkck bugun.
Kiz senlr bnim ogln arasinda 3 gun mu var :)
tarafından
Anca canım kalitesi düşük olur tabi o da öyleyse alma netten 70 80 piyanolu var ondan al...Aynen canım 4 gun sonra 6. Aya gircez inşallah:)
(15,717 puan) tarafından
Bizde yarin 6 ya giriyoruz
0 oy
(145 puan) tarafından
Bende alacam canım 
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım bence alma çünkü benim kızım şuan 6 aylık öyle oynamıyor yere kalın bi şey seriyorum üstünde yuvarlanıyor felan oyuncaklarını da koyuyorum öyle daha çok seviyor hemde kasları kuvvetleniyor sende yere koy öyle daha çok seviyorlar başta zorlanıyor ama kasları kuvvetleşiyor diğer türlü habire sırt üstü yatıyor tabi bu benim fikrim sen bilirsin de 
(15,717 puan) tarafından
Bende o yuzden sordum iste buyudu artik oynamaz tuvarlabio cunku
(319 puan) tarafından
Bence onun zamanı geçti işte bebeğin şuan rahat rahat oynasın bırak kasları kuvvetlenir benim kızım şahsen oynamıyor
0 oy
(553 puan) tarafından
Kullanışlı canım çoğu bebeklerin çok ilgisini geciyor
0 oy
(104 puan) tarafından
Bebeğin yatmayı seviyorsa sever ama ayakta olmayı sevip yatmıyor sa boşuna para
(15,717 puan) tarafından
Yere birakinca oynuyor ama cabuk sıkılıyor
(104 puan) tarafından
Ozaman çok vakit geçirmeye bilir 10 dk dursa yeter diyorsanız oynar
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Malzemesi cok naylon terletıyo dediler benim de hpsuma gitmedi Musamba
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim benim bebegim de 6 aylik olacak ben de ilkten bi alayaim dedim sonra vazgectim zaten donmeye basladi bugun yarin emekleyecek gibi geliyor bana baya cabaliyor yani oyun halisi alirsam unutur donmeyi diye dusundum vazgectim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bende almıştım ama donence gibi donmuyor sesli degil sade biraz aynasi cingirakli pandasi bide kare seklinde uc kismina renkli seyler takilmis plastik parcasi var. 2 bucuk 3 ayliktan beridir oynuyo suan 4 aylik simdi daha da ilgidini cekiyo. Su sıra canli renkli bisey görmesin acayip ilgisini cekiyo.
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Bize abm verdi fisher price ın bide çok kapsamlı bişey müzikli, oyuncaklı falan.

Malesef oynamıyo :D

Çocuk alşkn değl tabi pahalı bişeye emanet ya, ööööyle bakıyo :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
23 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Moonlight♥️ (567 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı

...