0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından

Kızlar eşimle ikinci el koltuk takımı aldık ama berjerleri içime sinmiyo örtü yaptırıcam ama karar veremiyorum ve gri rengi istiydum koltuğu .fon perdelerin gri yaptırıyorum.haliyida grili tonda alicam sizce berjerleri pudra pembe tonunda mi yoksa mint yeşili tonunda mi yaptırayım sizce hangi renk güzel olur 

imagehaliyida değiştiricem buraya olmuyo bu hali .sizce nasıl yapayım . Fikir verin şurası şöyle olabilir su olmamış felan diye . Bide şimdi yatircam sabah geri dönüş yaparım kızımı uyuttum da 

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Odan küçuk koyu renk yapma cnm boğar
(966 puan) tarafından
Tamm canım bakiyim modellere nasıl yapiyim diye
-Reklam-
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Berjerler kesinlikle tek renk olmalı sevmiyom ben boyle karisik berjer tabi senin fikrin. Grinin yanina ne koysan güzel  olur ama bana sorarsan mint yesili. Oudra cok klasik oldu. Ana da uygun halı .lerde gri olsun fonu uygun sekilde de aksesuar tamamdir.
(966 puan) tarafından
Benimde gözümü yordu çiçekli o yüzden değiştirmek istiyorum
(3,913 puan) tarafından
Aynenn çiçek  desenliler ya da desenliler yoruyor  gözü.   Ama onun dışında  cogu renk olur gri yanina. Sec beğen  yaptır.  Ona göre  de kirlent diktir ohh mis
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence sen berjellere elleme koltuklara berjelin aynısından minder diktir
(966 puan) tarafından
Çiçekli çok göz yoruyo sanki o yüzden farklı olsun istiyorum
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Mürdum morda guzel gider ya pembe mint soluk klr
(966 puan) tarafından
Himm bide onlara bakiyim
0 oy
(23 puan) tarafından
Güle güle kullan Canm benim fikrim odan küçük koyu tonlar daha dar gösterir koltuk gri halı gri fon gri boğar bence en azından halını ve barjelleri açık renk yap ferah geniş dursun 
(966 puan) tarafından
Halı degiscek canım açık renk alicam berjerleri de açık ton istiyorum aslında
0 oy
tarafından
Bence boyle gayet iyi bozma derim
(966 puan) tarafından
Oda çok boğucu durmuyo mu sence
tarafından
Diger 2 koltugun tek renk oldugu icin berjerlerin oyle olmasi ayri bi hava katmis bence
0 oy
tarafından
Bence güzel canım elleme derim ama uclulere kirlent yap daha da değişir görünümü 
(966 puan) tarafından
Kırlent yaptırıcam canım da berjerler göz yoruyo
0 oy
(806 puan) tarafından
Yerinde olsam griye,berjelleri düz hardal rengi yaparım ucluler içinde kırlent yaptır çok şık durur halini da değişme halin çok güzel bence. Berjerin Çiçekli oluşu çok sıkıcı bir hava veriyor ortama karışık duruyor yani. 

İnternete gri hardal koltuk takımı diye yaz bak uyumuna  çok güzel görünüyor ☺️ hayırlı olsun şimdiden canım 
(966 puan) tarafından
Bide o renge bakiyim canım teşekkür ederim
(806 puan) tarafından
Rica ederim canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
8 cevap 304 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

380,963 soru

11,405,347 cevap

34,943 kullanıcı

...