0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Kizlar 9 aydir agda kulaniyorum bikini bölgesinde ama hic azalma yada incelme olmadi normal mi acaba yoksa ilerleyen zamanda mi azalma olur 

10 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım ben gencligimden beri giderim üst kısımda hiç yok denecek şekilde aşağısında taret olduğu için sürekli çıkıyor tabi ama baya azaldı takı geçen hafta doğuma acil gittim evde jilet vurdum ya şimdi yine çoğalacak malesef 
(913 puan) tarafından
Azalir dimi bende 9 aydir basladim ama hala ayni gibi azalma yada incelme olmadi  merak ettim teşekkür ederim :)
(568 puan) tarafından
Ne ağda kullaniosun çam sakızı çok fazla oldu bende iyi gelmedi ısıtmalı yeşil agda iyi kuaförde pudralı kullaniolar
(913 puan) tarafından
Gri agda kullanıyorum konserve olan cok iyi hemde gec çıkarıyor tuyleri
(568 puan) tarafından
Gri yi görmedim hiç ben kuaföre gidiorm kendim yapamiormdum hamileyken zor oluodu gerçi doğum yaptım artık kendim yaparim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağdanın azalma yaptığını ilk defa duydum kararma ve sarkıtma yapıyor ama onu biliyorum epilasyona gitsene şimdi tam zamanı
(913 puan) tarafından
Canim kararma ve sarkma yapmadi bende ve malum epilasyon pahali suan düşünmüyor um
(899 puan) tarafından
Yapıyor benim üst tarafta tek tük çıkıyor 10 senedir ağda yapıyorum nadiren zorda kalınca jilet yaptım
0 oy
tarafından
Zamanla azalıyor kesinlikle devam et 
0 oy
(2,907 puan) tarafından
İlerleyen zamanlarda azalma olabilir,benim mesela azalma oldu
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Olabilir canım ben eldivenle alıyorum baya azaldı
(913 puan) tarafından
Eldiveni ters mi çeviriyorsun hani ilacli olan kisimm var ya
(3,836 puan) tarafından
Yok canım hiç ters çevirmedim dışında mı ilaçlı kısım var
(913 puan) tarafından
Eline taktiginda boyle toz gibi birsey var hani onu diyorum
(3,836 puan) tarafından
Senin dediğin pudralı eldivendir ben pudrasız eldiven kullanıyorum hiç ters çevirmedim
0 oy
(847 puan) tarafından
Evet canım azaltır. 
0 oy
tarafından
Ağda ya alerjim var kullanamıyorum ama eldivenin kışı azalttığını bizzat yaşadım bikini kısmına düzenli yapamama rağmen seyreltti tavsiye ederim ilk alırken sızlar acır ağdada olduğu gibi  ama çabuk uyuşur.. Mühim olan kıl çok uzamadan hemen koparmak düzenli almak. 
0 oy
(806 puan) tarafından
Vala herkes öyle diyor da bence halk arasinda yayılan bir söylenti sadece.... Ben makina kullanıyorum mesela oda çoğaltır derlerdi tam tersi senelerdir kullandım başka şey kullanamıyorum çünkü. Azaldı epey. Hele bacaklarım tek tük artık. Yani bu bence biraz bünye meselesi kılların geniyle alakalı...
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Azalıyo canım ben uzun zamandır agdayla alıyorum hamileyken sadece jilet kullandım artmasından korkmuştum ama bir iki kez agdayla aldım eskisi gibi seyret suan 
0 oy
(269 puan) tarafından
Kizlar agdadan sonra tuz limon kürünü deneyin biraz yakıyor ama azaltıyor gibi sadece fikir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
2 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde TOLGA123 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 320 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

380,933 soru

11,404,853 cevap

34,942 kullanıcı

...