0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
Gebeyim oğlum gece saat başı kalkar emer napayım sizce

17 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kuzenim yanlış bilmiyorsam 4 5 ay emzirdi doktor kontrolünde kendisi de hemşireydi 
(800 puan) tarafından
Çok iyimiş öyle bişey varsa tşk ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hamileyken doktor bana 4 ay daha emzir dedi ve emzirdim sonra emmedi çünkü sütüm bildiğin tuzlanmış oyüzden bırakdı kendisi 

(800 puan) tarafından
Anladım cnm sagol
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Dokotruna sor canım çünkü tıpta bu konuda ikiye ayrılmış bir kısmı zararı olur bir kısmı olmaz diyor. Ben oğlum 5 aylıkken kimyasal gebelik geçirmiştim doktor bana emzirebilir sin demişti
(800 puan) tarafından
Tmm cnm sağol yarın gidince sorarım
(507 puan) tarafından
Canım zrarı yok ama o sut karnındakının yanı sımdıkı bebegıne haram dıyr bılıyorum hep oyle derler
(7,177 puan) tarafından
Haram değil canım dinde böyle bir hüküm yok
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kızım 14 aylıkken hamile kalmıştım doktor bana kesmemi söylemişti artık emzursende çocuga fayda etmez demişti hemşire de 6 ay emzirebilirsin demişti 
(800 puan) tarafından
Nasıl çok zorlandın mi benimki daha 6 aylık
(3,701 puan) tarafından
Emzirme açısından dersen doktor kes dediği an kestim onun yerine süt içti çocuk açısından dersen biri küçük diğeri karnında biraz zor oldu ama emzirecem dersen hamile olduğun için dakja başı acıkıcan bir de emzirince iki kat ölücak enerjin çok çabuk düşücek emzirdigin için çabuk yorulacan eğer emzirecem dersen kendine iyi bak beslenmene dinlenmene
(800 puan) tarafından
Cnm kendime düşünmüyorum yavrularımı düşünüyorum zehirli fln denildi korktum ama galiba yokmuş öyle bişey iki içinde zarali ise kesicem yok sıkıntı yoksa emzircem bnde zaten vitamin kan demir eksikliği fln var valla zor ayakda kalıyorum zaten kan verdiler bana o derece kansızlık var:(( bakalım nolcak
(3,701 puan) tarafından
O zaman senin için zor ölücak Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Doktor 3 aydan sonra bıraktir demisti
(800 puan) tarafından
Gebelik ilaçlarını kullanabildin mi emzirirken benim vitamin kan değerlerim baya düşükse kessin ilaç kullanırım mide bunaltısı için fln
tarafından
Sadece folic asit kullanıyordum. Sonra kestim çocuğu.
(800 puan) tarafından
Anladım cnm tşk ederim
0 oy
tarafından
Benim kuzenim hiç kesmedi ikisini bir bile emzirdi 
0 oy
(285 puan) tarafından
Sakın zehirler diyenlere falan inanma eskiler hemen kes der zehirler der falan ama yok öyle birşey. Önce tabi Dr una danış düşük riskin fakan yoksa Dr da sorun yapmaz. Ben oğlum 22 aylıkken öğrendim hamile olduğumu ve oğlum memeye aşırı düşkündü. Gece gündüz sürekli memedeydi . Bir an şok yaşatıp birden bıraktırmak istemedim dört ay daha emdi iki yaşını geçtiği için biraktirdim hiç de sorun olmadı Dr uma da her kontrolde söylüyordum 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Doktoruna gittiginde sorabilirsin daha iyi bilgi verir bana 20 haftaya kadar emzirebilirsin demisti ama benim sutum olmadi hamile kalinca emziremedim asermem kotuydu cunku bisey yiyemeyince sutte olmadi beslenmene cok dikkat etmelisin emzireceksen ben yavas yavas kestim once gunduzleri vermedim sonra da geceleri mama verdik uyandiginda o sekilee alisti 1 haftada
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Evet yeni hamileyim bebegim 10 aylik mecbur emziriyorum bebegim emmek istedigi surece emziricem 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Zehirleme demıyelım de bebege6aut yaramıyor tun vıtamın ıcndekıne gıttı ıcın sute bııa kalmıyor bebek gıt gıde zayıflıyor arkadasımın oyle oldu bıraktırmak zorunda kaldı 
0 oy
tarafından
Anne sütü zehirler mi hiç yaa. Tandem emzirmeyi bir araştırirmisin lutfen
0 oy
(10,455 puan) tarafından
Emzirdim karnımdaki 6 aylık tı kızım kendi kendine bıraktı ben istemiyordum bırakmasını ama bıraktı Bi anda

Bebeğim doğdu kilosu falan gayet güzeldi cnm 
0 oy
tarafından
Hamile kaldığım andan beri.emziryorum geçen kesmek istedim ama zehirleyeceği için değil doğuma az kaldı diğerine süt yetmez diye sonra vazgeçtim hala emziriyorum 
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben gebeligimin 6. Ayina kadar emzirdim. Kizim.kendisi birakmasa doguma kadar emzircektim. Doktoruma sormustum emzir hicbir sorun olmaz demisti
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benim kz  2yasndaydi bende 6haftalik gebeydim ve 7ci haftada kizm kusmya başladı hasta oldu ve bende ardindan dusk yaptm 
0 oy
(29 puan) tarafından
Oğlum 6 aylıktı hamile kaldığını öğrendiğimde 1yaşına kadar emzirdim ama baktım ki oğlum kilo almak yerine kilo vermeye başladı 1 yaşına girer girmez bıraktırdım zaten emmiyordu emzik niyetine kullanıyordu zararı yok emmesinde ama sana da karnındaki bebegede vitamin kalmıyor halsiz düşüyorsun 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Dr un ile görüş eğer gebelikle ilgili sıkıntı yoksa emzirebilirsin demişti Dr um. Hatta bebek doğunca iki bebeği aynı anda emziren anneler de var. Öyle bir şey yok asla zehirlemez hepsi hurafe. Sadece sütün tadı değişir onda da bebek isterse devam eder emmeye isterse bırakır 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 390 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde busra01busra (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde heygirls (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
26 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...