0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bu gunluk sorularimin sonuna geldik :))))) bebeler uyanicak birazdan .bende islerimin basina onlar uyudugu icin ses oluyor cit ciksa uyaniyorlar onlar uyuyunca bende dinleniyorum buraya giriyorum sorularimdan soruyirum.....adetden yijandigin gun gebelik olurmu.cunki mesela. 7 gun oluyrsa adetin 7 ci gunu yumurtlama olmazki nasil olussun gebelik.sprem 3 gun orda kalsa diyelim adetin 10 cu gunune denk geliyor .genelde 14 16 18 gunler falan oluyor yunurtlama.

adet biter bitmez gebe kalan varmi ? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben bu ay afedersin toplamda 3 kere eşimle birlik olduk oda tutmuş rabbimin kudreti çok şükür ki
tarafından
Busracim çok sevindim senin adına tatlım rabbin saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Inşallah inşallah canım
tarafından
sagsalim kucagina alirsin insAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalınır tabikide 
0 oy
(393 puan) tarafından
Ben biter bitmez gebe kldim
tarafından
tesekkurler canim
0 oy
tarafından
Bu kişiden kişiye ve vücuttan vücuda değişen bi durumdur canım. Bazısı temizlendiği gibi hamile kalır, bazısı diğer adetine yakın hamile kalır, dikkat et hamile kalmak istemiyorsan
tarafından
anladim sagolasin kuzum
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Oluyor kalanda var.bazern adetin olmaga 1 hefte qalmis bele hamile qalirsan
0 oy
tarafından
Olacağı varsa her türlü oluyor 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben oyle hamile kaldım düğün gecesi yikanmistim 6 gün sürdü 6.gunde düğünümdü 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Valla bende güya yumurtlama günümü takip ederdim. Ama ya adete 1 gün kala yada adetim bittikten 1 gün sonra kaldım hamile. Bebeğin ultrason haftasını baz alırsak regl biter bitmez kaldım hamile. Hala şaşırıyorum. Ve inanılmaz yoğun enfeksiyonum vardı   Herşeyi geçtim o kadar enfeksiyon yaşarken nasıl hamile kaldım hala inanamıyorum :D 
tarafından
allah ol derse olurmus demekki
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Çocuk denerken adet bitti yapıma başladık hemen tuttu yumurta günü adetten 4-5 gün sonrayı gösteriyor ama sperm rahimde 3 gün canlı kalabiliyor a

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 210 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 192 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...