0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Födöödldödööffö

18 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından

Gözün aydin canim hayırlı evlat olsun inşallah 

<3<3

(241 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini inşallah ❤❤❤ bebim yerimede bol bol kokla minik kuşu 
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederiz Teyzesi bol bol öptüm
tarafından
Oh mis gibi maşallah kuzuma ❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Allah anali babali buyutsun insaallah cnm <3

(241 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ameliyatta bende o acıları hıssettım canım sorma kalmak istedim baglı olunca kalkamadım az sabır dedıler sonra sakınlestırıcı vurdular epılepsım var benım hep tedbirli durdular basımda bayışcam dıye kızım cıktıgı an sakınlestırıcı vuruldu plesenta yı cıkar maya calıstı onu cıkarırken mıgdem bulandı yırtılır gıbı hıssettım cıkarırken kızımın bacakları takıldı hıssettım ama kızımı gorunce dedım ısterse oldur umrumda degıl gogsume yatırdı onu operken dıkmısler bıle bır daha olursa komple bayılcam sonrası cok rahat gectı benım ama ne bılım hıc dogum ypmıs gıbı degıldım canım sanalda gecmıs olsun Allahı da bebısıne uzun uzun omurler versin ıns 
(241 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum teşekkür ederim bende hissettim hepsini neden bilmiyorum ama daha önceki izlediğim videolarda hiç hissetmiyordu insanlar ama b3bim öyle olması
(4,061 puan) tarafından
Doktor bana tam ugusmadın dedı canım sanada oyle olabılır kestıgı falan hıssettım bende dedım ben hıssedıyorm canım cok yanıyor dedım cımcıkledı dedım hıssedıyorm hatta dogum dan sonra ayaklarım cabuk acıldı
0 oy
tarafından
Rabbim anneli babalı buyutmeyi nasip etsin kuzum bebeğinin ayağına taş gözüne dir damla yaş değdirmesin  hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah

Acı çekmen çok garip ben hiçbirşey  hissetmemiştim
(241 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum teşekkür ederim .Bilmiyorum doktorlar da dokundugumuzu hissedersin ama acı hissetmessin dediler ama yeminle hissettim hepsini
tarafından
Ben sadece vücudumun  sarsildığını  hissetmiştim  keşke o an tamamen uyutmalarını isteseydin kuzum ama çok şükür yavrunda sende iyisiniz ya çok sevindim
(241 puan) tarafından
Aynen canım önemli olan iyi olmamız teşekkür ederim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün ayağa uğurlu gelsin inşallah
(241 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(5,220 puan) tarafından

bikaç gündür seni merak ediyodum neyseki şimdi iyisin gözün aydın hayırlı bi evlat olur inşallah allah analı babalı büyütsün :)

0 oy
(1,577 puan) tarafından

Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin canım benim. Darısı bizim başımıza <3

0 oy
tarafından
Tekrar gözün aydın canım
0 oy
(879 puan) tarafından
Gözün aydın canim 
0 oy
(857 puan) tarafından
Anneli babalı uzun ömürlü olsun ♥️onları bende hissetim acı değil dokunmaları itirmeleri hissediyorsun rahatsız edici birşey 
0 oy
(200 puan) tarafından
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sağlıkla büyüt canım

0 oy
(119,441 puan) tarafından
Hadi gecmis olsun gozun aydin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(612 puan) tarafından
İnşallah uyur bebeğin dur hele :) sağlıkla büyüsün. Adını ne koydunuz? 

İlgili bir soru bulunamadı

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı

...