0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (814 puan) tarafından
Ikimizde 25 yasindayiz 2 yil olcak evleneli haziranin 7 sinde 11 aylik bebegim var 2 aylik hamileyim ama esim is3 gider eve helir yemek yer ya uyumak ister yada pc de oyun oynar ben onceden cok hiperaktiftim onunla sakalasirdim sarilirdim operdim el sakalari yapardim ama artik bende onlar kalmadi ve nedense hicbirseyden keyif almiyorum hicbirsey yapmak istemiyorum suanda odada uyuyor zaten sabki 60 yasindayiz ne sohpet var ne muhabbeti var evet beni seviyor biliyorum dediklerimide yapiyor cocugu salla derim sallar birseyde yardim istersem eder ama oda ona kizmim diye yani yaranmak icin ay kendimi cok yasli hissediyorum ya 

17 Cevaplar

+1 oy
(570 puan) tarafından
Cicim ayları bittince eşşek ayları kalıyor geriye hepimiz ilk evlendiğimiz zamanları özlüyoruz
(570 puan) tarafından
Tartışma vallahi bak bırak kendi haline dahamı çok oynuyor beş dk boşluk bulursan sende onun gözünün önünde oyna bende çok uğraştım bıraktırmak için en son ben oynayınca baktım hemen sildi sende sil bende bidaha oynamıcam dedi
(814 puan) tarafından
Cnm oyle bir vaktim malesef yok ama denicem
(570 puan) tarafından
Kız o beş dakikayı iş yetişdircem diye harcama onun gözü önünde 10 dk oyna yeter
(814 puan) tarafından
Tm cnm denicem sagol :) biz onla online bir oyundan tanismistik onu oynim bare tekrar
(570 puan) tarafından
Ayyy o daha iyi kudurur :D
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Icindeki çocuğu kendin öldürmüşsün bence 
(814 puan) tarafından
Nedenki cnm karsilik goremeyince yıldım yoruldum
(7,654 puan) tarafından
25 yaşındasın evlilik sorumlugu almissin arkasindan iki tane yavrunun sorumluluğu kolay degil
Adamlar sürekli ağzımızın icine bakmaz ki canım her dakika bizimle de ugrasamaz
Bazilari da asiri ilgiden yaka silkiyor
(814 puan) tarafından
Cnm ama devamli ayni devamli hani haftada 2 3 kere oyursa okeyde yani bana sorsan en son ne zaman sohpet ettiniz soyliyemem 2 yilda cok azdir yani daha 25 yasindayiz genciz boyle olmamali yazin bile ayni disari cik dolas yok
(7,654 puan) tarafından
Adamin karakteri oysa degismez canım olduğu gibi kabul edeceksin benim ki de öyle telefon elinde ama ilgilenmeye çalışır
Sen icindeki cocugu öldürme cıvıl cıvıl ol onlar icin yaşamıyoruz bu hayati
0 oy
tarafından
Bende oyleyim bebeğime bakar ilgilenir ama benim içimden bisey gelmiyor artik niyeyse resmen yaslandim 
(814 puan) tarafından
Bebekle bile cok oynamaz biraz sever kucaginda tasir direk ya uyku ya bilgisayar ay boyle nasil yillarca evlilik olucak bilmiyorum
tarafından
Bence alistir sen bilgisayar basindayken tut isim var bak de mecbur bakar bi yerden sonra alışır kendini yıpratma
(814 puan) tarafından
Yok cnm baz3n savaslari falan oluuor asla almaz soylenmekten bıktım valla resmen bagimli bilgisayardan is yapmiuor olsam kaynanama vericem bilgisayarida is yapiyorum
0 oy
(91 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ama Yanlız değilsin rabbim düzeltsin İnşaAllah 
(814 puan) tarafından
Amin cnm insallah insallah boyle 20 30 yil nasil gecer bilmiyorum ben evliligi gercekten boyle tahmim etmemistim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım benim inan ki bir çoğumuz öyle. Yinede evde huzursuzluk olmasın onada şükür yapacak bişey yok. Sen mesela o oyun oynarken 2 kahve yap otur yanına mahsus soru sor fln öyle konuşun. Yada arada deki birlikte bir film izleyelim mi fln diye. Belki çok yoruluyordur bilmiyorum yada yapısı öyledir ama sen bişeyler sor bi kahve içelim mi de yada bişeyler izleyelim de inşallah uyum sağlar. Allah muhabbetinizi arttırsın inşaAllah. 
(814 puan) tarafından
Amin cnm kendi yapisi o sevgiliykende oyleydi zaten biz online oyundan tanıştık o hala sorumluluk alamadi 2. Cocugu olucak ama hala cocuk gibi kendisi insallah         
 zamanla duzelir
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım. Yapısı öyle demekki. İnşallah ikinci çocukta bunu daha iyi idrak eder ona göre daha ilgili olur.
(814 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım eşim 27 ama eşim çocuk gibi ben ondan daha ağırım çocuk gibi etrafa savuruyo ama 7aydır evliyiz şimdi hamile kalınca biraz duruldu gibi ☺️
0 oy
tarafından
Hamilelik psikolojisi olabilir mi canım 
0 oy
tarafından
Tekme attı çocuğun düştü falan sandım kız
0 oy
(406 puan) tarafından
Yalnız değilsin canım yaşım 28 hissettiğim 75
0 oy
tarafından
Icindeki cocuk umarim dirilir
0 oy
(200 puan) tarafından
Boyle postlari çok okuyorum zaten bu akilli telefonlar çıktı çıkalı ne sohbet var ne muhabbet:((
0 oy
(1,671 puan) tarafından
Canım şimdi yeni evlisin bebeğin var tekrar hamilesin, ev bebek sorumluluğu vs bence bunalmissin haklı olarak ilgi bekliyorsun yerinde olsam bi hava değişikliği yaparım ailenin yanına git mesela yada kimsenin olmadığı yere pikniğe gidin eşinle yürüyüş yapın iyi gelir. Bide içine atma bu düşüncelerini eşinle paylaş emin ol seni anlar böyle kendini yıpratırsın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Niye herşey erkelerden bekleniyor ben anlamıyorum 
(814 puan) tarafından
Ne gibi
0 oy
(103 puan) tarafından
Aynen ya çok sikici iş,yemek,uyumak 
0 oy
(431 puan) tarafından
Canım bence böyle yaparak kendine zarar verirsin içindeki çocuğu öldürerek cıvıl cıvıl neşeli ol çocuklarında seni öyle görsün bnm eşimde gezmeyi fln sevmez ama bn çok severim bşeyler le uğraşmayı vakit geçirmeyi çok severim mesela bn kendime bi tane hobi edindim evde amigurumi yapıyorum yemekler le tatlılar la uğraşıyorum arkadaşlarıma gidiyorum sende öyle yap eşin de sana bakar bu değişikliği fark eder kendiliğinden gelir senin yanına bu sefer de o senden ilgi bekler bu metodu dene bnmki öyle oldu 
0 oy
(5,907 puan) tarafından
Cocuk olunca o enerji azalıyor ister istemez eşimle alakalı oldugunu sanmıyorum canım
0 oy
tarafından
Cnm bizimde boyleydi bi sogukluk girmisti araya hic bisey gelmiyodu icimden sonra düşündüm hep ondan beklememeliyim diye sonra ben ona kafayi taktim konusmlara sakalasmalar bi iki derken esim duzelmeye başladı simdi karsilikli sakalasiriz guleriz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 732 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
8 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 472 göst.