0 oy
195 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar E-Bebekte Prima premium care Bebek bezlerinde çok güzel indirim var. Kullananlar kaçırmasın Ben hem kullandığım bedenden hem de bir üst bedenden aldım kaçırmayın sizde

image

❤️☺️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Güzel günlerde kullanın. Ama bebek bezi devamlılık isteyen birşey bu indirimden sonra tekrar fiyat arttığında çoğu insan yeniden alamamaya başlayacak. Ben sleepy kullanıyorum çok memnunum onda indirim olursa hemen ilgilenirim :) bu arada paylastigin için sağol eminim bir kaç kişinin işine yarar

(980 puan) tarafından
İnşallah işe yarar cnm. Ben doğduğundan bu yana prima kullanıyorum onun için sürekli indirim kovaladığımdan görünce bitmeden alırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alacam bende simdi canim
(980 puan) tarafından
Vallahi zor cnm. Başka bez denedim pişik yaptı mecbur buna devam. Bu arada biz daha 3 numaradayız 4 e az kaldı o yüzden bulmuşken 1 pkt 3 numara 2 pkt de 4 numara aldım. Bu arada hafta sonları Amazon tr de indirime giriyor oraya da bak arada. ☺️❤️
tarafından
Ordan almadim hic bakarim.sagol bende en iyisi olsun dedim.prima aldim ona alisti diye baskada almadım  boyle devam:))
(980 puan) tarafından
Bak cnm mutlaka ben bez azaldığı zaman internetten araştırmaya başlıyorum hemen uygun bulunca alıp stokluyorum hem iyi oluyor❤️.
tarafından
Evet  bizde hepsiburadadan aliyoruz genelde
(980 puan) tarafından
Vallahi Amazon sitesinden alıyorum uzun zamandır indirimli denk geliyor. Dün Joker'in sitesinde 143 liraydı alayım dedim kaçırmıştım demekki daha ucuza alacakmışım şansıma ☺️
0 oy
(35 puan) tarafından
Yarın değil mi kampanya,başladı mı bugün
(980 puan) tarafından
Vallahi başlamış aldım ben bildirim gelince ☺️
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Bu indirimli hali mi bu marka ne kadar pahaliymis
(980 puan) tarafından
Primanın bu premium care olanı ewet biraz pahalı.  Genelde  3 numarasının144 adet fiyatı 149 ile 169 lira arası bu bayaa uygun geldi aldığım fiyata göre o yüzden inmişken 4 numarasını da aldım
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Fişlerini bana atabilirsin sen kullanmiyorsan :)))
(980 puan) tarafından
Prima uygulaması kullanıyorum cnm bir hedefim var onun için bayaa biriktirdim kullanmıyor olsaydım yollardım ☺️❤️
(1,006 puan) tarafından
Senin hedefin ne canim
(980 puan) tarafından
Chicco Bebek adımları yürüteci inşallah az kaldı ☺️
(1,006 puan) tarafından
Hadi inşallah :)
(980 puan) tarafından
İnşallah sağol canım ☺️
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sayende bezlendik teşekkür ederiz
(980 puan) tarafından
Ne demek işe yaradıysam ne mutlu ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kadry35 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eslem1009 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
21 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...