0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 yaşında yeni diş çıkaran bebeğim ateşlendi akşam birden bire parol ağrı kesici ateş dsrcu verdim sirkelo su ile kompres yaptım vcdna biraz düştü şimdi uykudan uyandi titriyor üzerinde sadece yarım kollu atlet onun üzerinde uzun kollu penye altinda esofman bol ve çorap var üzerini örteyimmi uyurken ne yapmam lazm kızlar atesi ilk 38.9 du sonra 38 e düştü 

11 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Sirke kullanma sakin bibdaha iç ateşi yükseltir titriyorsa acile git
tarafından
Öylemi tamam canm olmazsa öyle ypyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ateşi dusmusmu kaç derce sirkeli su iyi değil diyorlardı burda çok kötüyse acile git hemen
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım bence duş aldır o daha etkili eşofmani çıkar canım birde çoraplarını çıtçıtlı badi ile kalsın kaç ates
tarafından
38 canım
(5,721 puan) tarafından
Çıkar canım soy  sakin giydirme ateşi çıktığı için titiriyor usudugu için değil duşa sokun ılık dusa ateşini alır hemen
0 oy
(388 puan) tarafından
Ilık suyla hemen suya sok bence geçmezse doktora git canım su çok sıcak olmasın 
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Ilık suya sok ama kafasını ıslatma sadece vücudunu yıka canimm çok geçmiş olsun. Ayrıca doktorlar sirkeli su önermiyor haberin olsun
0 oy
(802 puan) tarafından
Benimde oğlanın geçen ateşi vardı tam 4 gün boyunca sadece bebek beziyle yatırdım bence goydirme biseseu uyuya kalırsın Allah korusun havale geciriri üstüne sadece ince bir kundak ört yeter
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Soy çıplak kalsın 38 ile yatırma düşür muhakkak 
0 oy
(796 puan) tarafından
38 çok yüksek çıkar üzerini duş aldır düşmese hastaneye götür hemen 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sirkeli su zararlı onu yapma ateşi içeri iter düşürmez  dış ateşi de 38 geçmez mutlaka bı doktor götürün ya boğaz ya kan da yada idrar de enfeksiyon olabilir
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sirkeli su kesinlikle yapma birdaha. Ateşi anlık düşürür ama daha çok çıkartır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.