0 oy
1,626 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından

Eşinize hamile olduğunuzu nasıl söylediniz ilkinde beraber beklemişdik sonucu kucaklayıp dakikalarca döndürmüşdü ama sonuç hüsran oldu.ama 

Ikincisinde yanımda değildi şehir dışındaydı görüntülü  arayıp testi göstermişdim çok mutlu olmuştu birsürü güzel sözler söyleyip akşamına çicek göndermişti :)

Siz nasıl söylediniz ne tepkiler aldınız:)

64 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
2 kimyasal gebelik oldu 3. De yemin ettirdim kimseye söylemesin diye önce kese kalp atışı falan görünsün diye 
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Benimki bana söyledi shsj sen hamile gibisin aynı dedi sonra kan verdik ama sonucu alamadan o gitti askeri personel olduğu için izni bitti sonra TCm ile bakmış bı aradı ki gözümüz aydın hamileymişsin diye 
0 oy
(790 puan) tarafından

Benim eşimin kuzeni vardı hemen hemen aynı zamanlarda düğünlerimiz oldu. Kuzenin eşi hamileydi doğumu yakındı. Neyse ben tedavi gördüm catlatma ignesi falan ama eşimi oyaliyordum isye daha uzun bir süreç falan. O gün kaynanam gilde kaldık biz iki tane test aldım ki yapayım diye. Birini yaptım iki çizgi çıktı ama tatmin olmadım diğerini de yaptım oda iki çizgi çıktı. Kaynanama söyledim falan. Neyse birkaç saat sonra eşimin yengesinin doğum yaptığını duyduk. Yanı hamile olduğumu öğrendim gün doğum oldu. Akşam oldu bu dogum konuşu eşimin kulağına gitmiş biraz içerliyordu. Yüzü düşüktü.  Ben evde hazırlık yapmıştım bi bebek ayakkabısı bi şapka bide emzik kutuya koymuştum bide not yazmıştım. Neyse dedim hadi eve gidelim neyse yoldayız gidiyoruz senin neyin var dedim. Oda dedi ışte neden olmuyor ne sorun varda olmuyor. Bende dedim herşey Allahtan ummadığın zaman olur dert etme. :D neyse eve geldik eşim tv açtı falan ben o esnada testleri kutuya koydum sonra içeri girdim. Sonra kamerayı ayarlarım video moduna sonra eşime dedim kapat gözünü sana sürprizim var. Kapattı sonrs kutuyu eline verdim. Aç dedim gözünü açtı baktı kutuya ayakkabı test falan zarf içindeki notu okudu. Dünyanın en tatlı babası ben geliyorum. Baba olmaya hazır mısın? Yazıyordu. Neyse gerçekmi dedi falan evet dedim. Bi sarıldı bana ağladı falan ama öyle böyle değil sanki çocuk da oyuncağı alinmiş gibi 

(790 puan) tarafından
Ağladı. Sonra işte ertesi gün kan verdik netleşti. Şimdi 18 haftalık olduk.
(570 puan) tarafından
Doğurdum postunuda okuruz inşallah tatlım
(790 puan) tarafından
Amin canım benim insallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 293 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 469 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy