0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından

Kızlar, merhaba:angel:

Hamile olduğunuzu eşinize ve ya ailenize nasıl söylediniz? Ne gibi bir sürpriz yapılabilir acaba?)<3

32 Cevaplar

0 oy
(36 puan) tarafından

En İyi Cevap

İnşallah ben de heyecandan pat diye söylemem :angel:

-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Hamile olduğumu eşim bana söylemişti :D ilk o öğrendi
(36 puan) tarafından
ay ne güzel)) kan tahlili miydi?
(1,108 puan) tarafından
Evet canım kan tahlili bana da sürpriz oldu :D
0 oy
(2,372 puan) tarafından

İlk oğluma beraber test verdik devlet hastanesinde 1 saat sonra doktor söylemişti. 

Ikinciyi de 1 hafta geçti test aldım lavaboya gittim yaptım.  Çift çizgi görünce donumu  cekemeden kosmustum :D

(36 puan) tarafından
:))) ay insan heyecandan hemen söylemek ister ya
(2,372 puan) tarafından
Kız birde beklemiyorduk açıkçası.  Tam da korunmuyorduk. Şaşırdım.. Eşim tabi hiç tepki vermedi. Çünkü daha önce milyonlarca hamileyim şakası yapmıştım :D
(36 puan) tarafından
:DD inanmaz tabi bu şakalardan sonra))
0 oy
(932 puan) tarafından
Kapiya oglani birakmaya gelmisti hamileyim dedim seni gebertirim dedi we gitti :))))
(36 puan) tarafından
:))) ben de kendimi tutamam herkese söylerim ya)) ama sürpriz de yapmak istiyorum
(932 puan) tarafından
Bnm bundan onceki olmustu askim karnimda ondan bunu 3 ay kimseye demeyim dedm riski gecene kadar ama esim yaymisti herkeze :)
(36 puan) tarafından
Ben de dusunuyorum kesinlessin, bebek olussun filan ondan sonra herkez bilsin, ama dayanamam o kadar))
(932 puan) tarafından
Sende bnm gibisin ben esime soylemicektim 3 aylik olana kadar aksam soyledim :)
(36 puan) tarafından
Ben de kesinlikle duramam ya))
0 oy
(402 puan) tarafından

Yıllarca uğraştık tedavilerle olmadı.tabi bu arada yüzlerce test kiti alıp yapıyorduk hep tek çizgi.tüp bebek tedavisinden sonra yine bir test aldım sabahın köründe tuvalete kalkınca onu da arada yapmış olayım dedim.sonra umutsuzca komidinin üzerine bırakıp tekrar yatağa geçtim.sonra eşimin iş vakti geldi uyandık bi baktım iki çizgi.inanamadım.eşime diyorumki burda iki tane mi çizgi var ben yanlış mı görüyorum.var dedi.gözlerimiz doldu ama hala inanamıyoruz.yoktur umutlanmayalım dr a gideriz falan dedik.eşim işe gitti ben kan vermeye.baktım beta hcg yüksek.hep böyle videolardaki gibi patikti balondu vs sürpriz hayalim vardı.ama akşameşim gelene kadar falan beklemek mümkün mü?o heyecanla eşimi görüntülü aradım.wc deymiş adam haber beklediği için açtı.başladım ağlamaya.o da başladı.sonra hala diyorumki bi yandan umutlanmayalım bakalım kalp atışı olacak mı..çok şükür onu da duyduk.ama hala korkularım var.allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

(36 puan) tarafından
Ayy gerçekten de çok bekledikten sonra insan inanamıyor)) inşallah sağsalim kucağına alırsın canım❤️ Ben düşünüyorum da hamile olduğumu öğrenirsem hemen söylemeden duramam heralde))) ama sürpriz de yapmak istiyorum
(402 puan) tarafından
Aminnn.Allah razi olsun.Allah tum isteyenlere dusmanim bile olsa bu duyguyu tattirsin.hic bir kadinin kucagi bos kalmasin.
(692 puan) tarafından
Rabbim acısını göstermesin ne mutlu size valla sabah sabah tüylerim diken diken oldu hayırlı evlat olsun inşallah
(402 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun.Allah size de istediginiz kadar saglikli hayirli evlat nasip etsin insallah :)
(692 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hastanede korona diye götürürdüm doktor sen hamilemisn dedi yok dedim sana test yapmadan hiç biis ypmma dedi test yaptılar bende e nabizdan kontrol ediyordum Bi baktım hmileyim7esimde camın önünde oturuyor Bi gördüm Bn şok aradım bebis geliyor dedim tabi bnm adam korona falan dinler mi içeri daldı yanıma korona değilmişim ağrılar hamilelik oldu için olmuş sonra annemler korona haberi bekliyor abileri yebgemleri hepsini  konferans görüşmesi yaptık dedim torun geliyor hey hey çıktım geliyoruz deidm herkez şok herkez kötü haber beklerken iyi haberle karşılaştılar ☺️☺️❣️
(36 puan) tarafından
Ne güzel olmuuş☺️☺️☺️
(4,061 puan) tarafından
Şok olmuştuk imkan yoktu olmasina Bn net konuşuyorum deidm yok ya olmaz imkanı yok ama adma yüzümden anlamış
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Eşim benden  önce anladı
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Sağlık ocağının verdiği kan testi sonucu ve gebelik testini gortermistim ilk gebelikte uzun zamandır.bekledigi için biraz şaşkına uğradı eşim o gün boyunca 32 dişi ortası habire siritiyirdu ikinci gebelikte ise adet olmadım ben dedim test çubuğu aldı sonucu ikimiz bekledik ve şok ben hamileyim çok ağladım oğlum daha yeni bir.yasina girmişti  
(36 puan) tarafından
Çok sevinmiş demek ki))) Rabbim evlatlarinizi korusun
(4,859 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah
0 oy
tarafından

Is yerinde öğrendim eşimin o zamam kolu kırıkti evdeydi ben isteydim gebelik testinde iki çizgiyi görünce hemen annemi aradım söyledim ağlaştık biraz sonra işten icin aldim beta hcg bakıldı baya yüksekti 7 haftalık dediler sonra hastaneden cikip annemle bebek zibini bebek ayakkabısı aldim birbde kalpli kutu en alta beta hcg testi üstüne babam beni cok seviyor yazsn zibini onun üstüne bebek ayakkabısı ortasına gebelik testini koydum eşimi aradim is yerinde toplantı vardı cok erkek gelicegi icim patron izin verdi erkem çıktım derdim cunku patronum ise cok erkek gelince beni. Gönderirdi tek kiz çalışan olduğum icin eve gittim esime bugün zam aldım dedim tam zam haftasiydi zamli maaşım ile de sama hediye aldim dedim paketi verdim uzunca bi süre kendine gelemedi hadi canim diyip durdu :D

(36 puan) tarafından
:))) dun yutubda karsima cikan video geldi aklima)) kadin eşine surpriz yapmis, kutunun icine gebelik testini koyup vermis, adam videonun sonuna kadar "Yemin et" dedi kadina)))☺️
tarafından
Ya öyle oluyo cidden erkeklerin şaşkınlığı daha bj komik oluyo bende video sonuna kadar hep yemin ettim inansın diye oyle beklediğimiz bi seydj aslında 6 aylık evliydik ve son 1 aydir deniyoduk ams olsa da olur olmasa da olur daha yeni evliyiz nasıl olsa diyoduk
(36 puan) tarafından
Biz de 6 aylık evliyiz, bu ay ovulasyon testiyle denedik, bakalım sonuç nolucak))
tarafından
Rabbim aratmasin inşallah hayırlısi ile nasip etsin
(36 puan) tarafından
Amin insallah. Sizin de evladinizi korusun insallah❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Testi ona aldırmıştım zaten her şeyi biz çekiyoruz o bana hamile kaldımm diye sürpriz yapsın valla ben ne yapicam
0 oy
(718 puan) tarafından
Supheleniyoduk gebelikten adetim gecince test al dedim eve geldi ben yaptm lavabodan ciktm kirmizi isareti beraber bekledik 5 dk ya 2 cizgi oldu oyle ogrendik :)
(36 puan) tarafından
Bu da guzel)) birlikte sevinirsiniz
0 oy
tarafından

Bu da bahsettiğim kutu bak :D

image

(36 puan) tarafından
Yaaa bunu cok sevdimm, ben simdiden hazirlayayim :))) ogrendikten sonra o heyecanla hicbisey gelmez aklima)
tarafından
Sağol canim Rabbim gönlüne göre versin inşallah :)
(36 puan) tarafından
Amin insallah ;) hepimizin
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Hiç bişey aradım direk hamileyim dedim:D

0 oy
(32 puan) tarafından
Oda biliyordu test yapıcağımı çift sayı çıktı sevincimde elim ayağıma dolandı direk söyledim sevincinden ağladı:)
(36 puan) tarafından
Ben de direk soylerim heralde))) ama surpriz de yapmak isterim
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Ben değil doktor ikimize birden tatlımızı isteriz diye söyledi :D
0 oy
(34 puan) tarafından
Doktor bana söyledi ben beklemiyordum . O şokla çıktım ben hamileymişim dedim hadi ya dedi oda :D şaşkın ördekler gibi eve gittik 
0 oy
tarafından
Bizim planliydi ama yinede yapmak istedim. Yemek yaptim bir de kucuk bir tencereye ayakkabi test cubugunu koydum ustunu orttum pilavmi yaptin dedi evet dedim ac boyle yiyelim acti oyle gordu :) 
(36 puan) tarafından
Çok yaratici fikir :)))
tarafından
Yani fikir olur sizede :-)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Whatsapdan mesaj aytım Peygamber efendimizin hadisi ni paylaştım EVLENİNİZ ÇOĞALINIZ DİYE  daha sonrada bebeğümin ağzından mektup yazdım zarfa koydum içinede teati koyup onun merdivenlerden çıktığını görünce zarfı kapının önüne koydum  açıp okudu yarımsaat öylece baklaedi sonra ben kapıyı açtım  gerçekten mi dedim evt dedi sarıldım 
0 oy
tarafından

Zaten tahmin ediyorduk 3ündede spriz yapamadım :D benden iyi takip eder saolsun 

0 oy
tarafından
ilki beraber öğrendik ikincide kutuya testi koydum ikinci maratona hazir mısın yazmıştım :) beklemedigimiz bi zamandaydi

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 474 göst.
0 oy
27 cevap 381 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 175 göst.
0 oy
2 cevap 223 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabiaalver (30 puan) tarafından soruldu

378,174 soru