0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kizlae 160 boyum var 68 kg yum 2 gündür  diyet ve spor yapıyorum  sabah  11 zeytun peynir domest yumurta maydonoz yiyorum ekmek hiç yok şekerde bide akşam az yemek yiyorum salata yoğurt sabah kahvaltısı sonrası spor yapıyorum  15 'dk  felan bide akşam yapıyorum yemekten sonra 20 dklik tum vucud  yag yakma  vidiuoeu 6 fan sonra bisey yemiyorum sizce zayıflarmıyim

5 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Canim ben Ocak 8 de 75.100 düm bu sabah 70.800 e geldim sağlıklı beslenerek leslie spor var onu yapmanı siddetle tavsiye ederim.  Bu arada zeytin 11 okudum doğru mu bilmem ama tuzlu ya ödem tutuyormuş bnde biyerde okudum ben domates salatalık peynir haşlanmış yumurta bir dilim minik tahıllı ekmek yiyorum akşam ekmek yok 
(402 puan) tarafından
Leslie nasıl oluyo cnmm
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Sporu kahvaltı öncesi yapmanı tavsiye ederim.. Hatta ve hatta spordan yarım saat önce de nescafe iç.. Şekersiz ve sütsüz-süt tozsuz.. Zeytin 4 5 tane ye.. İki dilim kepekk ekmeği yiyebilirsin.. 
0 oy
(502 puan) tarafından
Kahvaltina haslanmis yumirta eklemeni tavsiye ederim ben de 65ten 55 e dusmustum. Leslie ve yuruyus yapmaya calis. Meyveyi gunduz tuket aksam 7den sonra asla birsey yeme.
0 oy
(376 puan) tarafından
Seninle boy kilomuz aynı canım kızımdan sonra hiç zayıflayamadim yaptıklarının aynısını yapıyorum akşam 10 da acikiyorum ben dayanamıyorum inşallah sen zayıflarsin

İlgili bir soru bulunamadı

380,916 soru

11,404,427 cevap

34,942 kullanıcı

...