0 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
herkes hayatta bisekilde sınanır sabretmek gerekiyor denir ya hani siz neyden sınanıyorsunuz ben sanırım esimin ailesinin yaptiklarindan..

44 Cevaplar

+2 oy
(537 puan) tarafından
Çok sabırsız olmam birçok hatalara neden oluyor 
tarafından
bnde sabirsizim bayah
(537 puan) tarafından
Ne olcak halimiz senle :))
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Borçlardan dolayiii
tarafından
çokmu var canim
(3,921 puan) tarafından
Biraz evet.:(
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım
(3,921 puan) tarafından
Amin cumlesine
tarafından
Malesef bizimde öyle çok şükür anlaşırız ama eşim her seferinde Bostan borç çıkarıyor ve sanırım ömür boyu öyle olacak
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Önceden Bebek derdim şükür Rabbime sınavı geçtim 
tarafından
rahatsizlanmismiydi
(6,919 puan) tarafından
2dusuk  yaptım ben 6senemde oğlum oldu erken doğum yaptım 33haftamda. Sabırla geçti 6yilim hep vardır bı hayır dedim tam 39gun muvizemi bekledim oğlum ömerimi  Rabbimin hediyesini
tarafından
cok sukur rabbim sana bagislasin acilarini unuttursun..
(6,919 puan) tarafından
Rabbimden gelene elhamdülillah
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettiğim için sınanıyorum diye düşünüyorum
(3,830 puan) tarafından
Saol canım
(5,721 puan) tarafından
Allah sağlıkla hayırlı zamanda yine nasip etsin
(3,830 puan) tarafından
Acısı hiç geçmeyecek ama inşallah canım saol
(5,721 puan) tarafından
Tabi geçmez ama hafifletir Rabb'im İnşallah
(3,830 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(155 puan) tarafından
Vallah rabbim evlatla aileyle sınamasında diğerleriyle sınarsa sınasın 
tarafından
amjnn canim
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Rabbime hamd olsun büyük imtihan çıkarmadı karşıma ne kadr şükretsem azdır

Ama belli basli bazı şeylerden sinaniyorum halen Rabbim sabrını veriyor
tarafından
çok şükür canım
(27,351 puan) tarafından
Öyle tatlım
0 oy
(219 puan) tarafından
Ev hakkında kendi evim 2 cocuğum ve hamileyim r ama 1+1 evim ve  cok küçük durumumuzda var ama fırsat oluo buyutemedik cok sıkıntı cekiyorum 
tarafından
durumunuz varsa halledilir kuzum icini ferah tut
(219 puan) tarafından
2 senedir bekliyorum bu 3 sene ama yok eşim anca alsin  yazın gezsin tatile gideriz diyorum evi yapalım yaparız diyo ama yok gel tatile gidelim diyorum kosa koşa gelir  bakalim
tarafından
kuzum bende ev tadilatina cok sinir oluyorum sabirszm hatta sna inanki suan buraya yazilanlari gorunce cok bos seylere uzulmusm dedim:(
(219 puan) tarafından
Evet okudum yine şükür allaha dedim
0 oy
(570 puan) tarafından
Evlattan diye düşünüyorum çünkü hiçbir acı onunla dek olamazdı dilerim allahdan bidahada olmaz
tarafından
:(( gecmisolsun canim
(570 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Oğlum hasta onunla sinaniyorum
(5,721 puan) tarafından
Allah şifa versin
tarafından
gecmis olsun insaAllah iyilesir canim..
tarafından
İnşallah...
tarafından
Sağolun
0 oy
(1,327 puan) tarafından
büyük kizim dan :((
tarafından
fenami
(5,721 puan) tarafından
Rahatsızlığı mi var cnm
(1,327 puan) tarafından
uzun canım çok şükür KİZİM sağlıklı
(5,721 puan) tarafından
Şükür cnm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hayatta o kadar çok sınandım ki.... Anlatmak istesem boğazım tıkanır o kadar çookk.. Ama hamd olsun Sabrın sonu selamet oluyor.  şuan yıllarca bitmeyecek borcumuz var maddi olarakta çok sınandım  ama o çektiklerime bakınca bunlar hiç diyorum çünkü o kadar çok sınandım çektim. Yinede hamdolsun şuan o acılar geride kaldı elim ayağım sağlam çocuklarım eşim sağ salim yanımda bunada hamdolsun ❤️
tarafından
cok sukur sabrin sonu selamet demekki❤️
(2,323 puan) tarafından
Aynen öyle canım ❤️
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Anne ve babamdan esimin akrabalarından 
tarafından
ooo... Allah sabir versn
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Yükünü kaldiramadigimi düşündüğüm bi sınavım olmadı şükür. Rabbim.kimseyi evladiyla sınamasın o yeter
tarafından
aminnn aminn
0 oy
(568 puan) tarafından
Evlatlarimdan sinaniyorum ben ... 
(568 puan) tarafından
12 yaşında bir oğlum var ilk eşimden beni değil annemle yaşamayı tercih etti ben çalışırdım annem büyüttü olsun canı sağ olsun da tek annemde kalsın dedim şimdi ikinci eşimden kızım oldu oda kuvezde bebeğim ikisinde yanımda değil ciğerim çürüdü yana yana ama sesim çıkmadığı için halimi gören yok bir Allah bilio yüreğim nasıl kanio
tarafından
kiyamam ya Allah yardimcin olsunyuzunu guldursun evlatlarina kavus insallah.. insallah hersey gecer
(568 puan) tarafından
Oğlum annemi o kadar benimsemiş ki abim öldü annem oğluma çok düşkün ayırmak istemiorm annem dayanamaz ölür onsuz yakın zaten evimiz bir sokak var kızım desen hiç görmedim daha bugün 15 gün oldu ama şunu deyim 34 yaşındayım şu dünyada bir defa bile yüzüm gülmedi ömrüme mükafat olsun ne deyim
tarafından
cok zpr bi durum gercekten Allah yardimcin olsun kizinada en yakin zamanda kavus insallh benimkide 10 gun kuvezde kaldi
(568 puan) tarafından
Kilo almasını bekliyoruz şuan canım sağlık olarak iyi elhamdülillah Rabbime
0 oy
tarafından
Annemi kaybettim 2 sene önce hastalığını aşamalarını ölümünü onun yaşadığı o ölüm korkusunu hepsini gördüm. Hâlâ daha travmaları var üstümde ölüm haberini sabah 5.30 gibi almıştım hâlâ erken uyandigim saatlerde annemin cenazesine gidecek gibi oluyorum hava buz gibiydi Kasım ayında bu soğukta nasıl toprağın altına koyacağız diye düşünürken hastane önünde 1 paket sigara bitirmiştim . Yani Allah bana eş acısı evlat acısı gostermesin ama hayatta ki en büyük sınavım buydu sanırım 
tarafından
Amin canım :(
tarafından
Yorgun anne Allah razı olsun Rabbim bütün çocuklari esirgesin size de şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin kemoterapi mi görüyor anneniz
(2,323 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Evet kemoterapi görüyordu 8 aydır görmüyor iyiye gidiyor deyip ilaç verdiler. Çok şükür. İnşallah senin evladın da iyi olur Allahın izniyle.
tarafından
Ay inşallah bir daha aynı şeyleri yaşamaz inşallah bizim de herşey yolunda gider mr temiz çıkar da biter gider
(2,323 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım Rabbim evladını Sana bağışlasın.
0 oy
tarafından
İlk önce eşimden dedim. 4 4luk bir eş oldu.

Sonra evsizlikten dedim. Ayrı eve çıktım.

Sonra maddiyat dedim. Sürüler olsun suanki halime.

Ama asıl sinanma evlattanmis bilemedim. Kızım epilepsi oldu. Ben şimdiye kadar sinanmamism ki asıl sınav evlatmis sağlık mis dedim. Allah'ıma şükürler olsun rabbim kimseye yaşatmsin o da bitti. 

Şuan ufak tefek hala zorluk var ama asla bitmez hiç bir şey. Bu dünya sınav yeri
tarafından
Cok cok gecmis olsun.. insallah artik yuzunuz guler
tarafından
Cümlemizin inşallah hepimizin
0 oy
(238 puan) tarafından
Ben annemden yana sınandımı düşünüyorum
(238 puan) tarafından
Canım benim babam vefat etti 9 sene once kucuk kardesım 8 yasındaydı annem babam öldüktrn snra kactı gitti evden kocaya biz 3 kardes kaldık annedir dşe knusuoruz abm knusmuo annem sımdı kı esınede cektırıo muskalar hocalar falan bunlara ınanıp gıdıo işte adamda en snunda evi terk etti annemde bugun bi baktık esra erolu aramıs yok kocm terk etti borclarm var ccklarm benle knusmuo tamb rezil yan anlıcagn
tarafından
aaaa gercektenmii bugun mu cikti senin rezil olacak bieeyin yok brnce kendini rezil eder bosver kuzum hakkini savun sen
(238 puan) tarafından
Yok cıkmadı ses kaydı falan atmıs ekibe p.tssi geleblırmym die onlarda tamam falan demısler işte ya zten benm rezl olcak bıseym yok kardesmı dusunuorm 18 yasnda arkadasları var ayıp yani
tarafından
geecekten nedicegimi bilemiyorum hadi kendini dusuedi evladinidami dusunmez iyice nefret ettiriyor
(238 puan) tarafından
İşte kilit cümle iyce nefret ettirio allah ona akıl fıkır versn valla
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Babamı 5 yaşındayken kaybetmekten sınanıyorum çünkü hep bi tarafım bomboştu çocukluk yıllarımda olsun okul hayatımda olsun güzel yada kötü günlerimde olsun hep bi boşluk vardı bende hala da var tabi...
tarafından
baba eksigide zor basin sagolsn cNim...
(3,156 puan) tarafından
Hem de çok zor Allah razı olsun canm...
0 oy
tarafından
Eşimin yaotikari ailesinin yaptıkları Allah bildiği gibi yapsın onların hepsini
tarafından
eden bulur canim merak etme
tarafından
İnşallah rabbim.o günleri göstersin inseallah
0 oy
(70 puan) tarafından
Benim annem engelli onun sagligi ile sinandigimizi düşünüyorum ailecek 20 yil oldu ve suanda yataga bagimli her sene basina bisey geldi ve artik sesini ozledim isin en kotu tarafida artk herkes kendine bir hayat kuruyor ve anneme kim bakacak nasil olacak o dusunce sardi beni biri erkek 3 kiziz biri sehir disina gidecek evlenip digeri calismayi dusunuyor geriye ben kalıyorum bende evliyim cocugum var nasil olacak hic bilmiyorum  hergun dua ediyorum iyilessin artik diye yoruldum yorulduk ve annem aci cekiyor gozlerinden anliyorum 
tarafından
ah ya oda yuk olmaktan cok uzunti duyuyordurr ya kiyamam
(70 puan) tarafından
Oyle bazen agliyor boynunu kaldirdigimzda cok zor onun icin hic diycegim aklima gelmezdi ama artik diyorum Rabbim iki iyilikten birini versin diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 237 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu

378,977 soru

11,343,956 cevap

34,809 kullanıcı

...