+1 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yataga  sigiyor musunuz evet minicik  amano rahatsz  olmasin diye biraz uzagina yatmak lazim o zamanda insan sigmiyor ki

Ya birde kac ayliktan beri sizle yatiyo hindi  kac aylik

16 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben kendi  yatağında yatiriyorum  4 6 gibi  uyanıyor  zor uyuduğunu için  ortamiza  alıyoruz  rahat uyuyoruz  bir problem olmuyor kızım 6 aylık  bu arada 
tarafından
Tesekkur ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 buçuk yaşında. Bizimle yatıyor. Üşüyoruuuzzzz
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ben.kizlarmla.yatiyom bir 5 yasnda bir 3buck aylik 
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(3,823 puan) tarafından
7 buçuk aylık kızçem 5 aydan beri ikimiz yatıyoruz çok dönüyor yatakta ben Bi uçta yatıyorum gerikalan yatak kızımın ☺️
tarafından
Kiz ya ama ya duserse Allah  korusun
(3,823 puan) tarafından
Her yerinde yastık yada beşik var canım bir taraftafda ben yatıyorum
0 oy
(1,808 puan) tarafından
5 buçuk aylık benimle yatio hep :)
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Nerdesin kız kaç gündür soru sormuyon :) ben 3 aylıktan beri yatıyom şmdi 9 aylık olcak iyiki beraber yatıyorum onun mis gibi kokusuyla uyanmak harika bişey az önce gülerek burnumu sıkarak uyandırdı meleğim beni oyy ölürümm
tarafından
AMA dismuyor  mu Allah's korusun
0 oy
tarafından
Yatağında uyuyor almam yanıma bazen sabahları eşim ise gidince alıyorum o kadar korkuyorum ben birlikte uyumaya 
tarafından
Bende ya
0 oy
(6,859 puan) tarafından
5 buçuk ayligiz beşiğinde yatıyor 3 5 saat sonra yanımya üstümde yatar :)
tarafından
Cok siriin
0 oy
tarafından
Sagimdakızım solumda oglum yer yatağında yatıyorum cnm hangi birimiz sigalim 
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşim dönemiyor yerinde söyleniyor hep yatamam böyle bende git annenle uyu diyorun gitmiyor. Oğlumda ara sıra yatlryor bizimle uyumadığənda kendi yerime koyarım yatağın kenarına kendi yastığımı koyarım uuyur kocaman yer onun bende ayak altında uyurum işte uyumak olsunda nerde olursa olsum))))
0 oy
tarafından
2 yaşında hala benimle yatar
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Beşiği dibimde yatagimiza yapışık ama kucağımda uyumaya alıştı bu 1 aydır. 7 ay 10 günlük şimdi. Sığıyoruz canım çok sorun olmuyor 
(2,252 puan) tarafından
Ama eşime guvenmedigimden diğer tarafa alıyorum bebeğimi ya da ortaya aldığım zaman da kolumu koyuyorum aralarına bazen de yastık:)
0 oy
(6,803 puan) tarafından

Kendi battaniyeyi bırakıp benimkiyle uyur tatlı şey :D 19 aylık.  ilk 3 ay beşikte  sonra 8 e kadar ayağımda daha sonra yanıma ayrı yatak yaptım şimdiye kadar uyuyoz bakalım evimiz olursa ayrı oda yapcaz inşallah. :P

0 oy
(10,440 puan) tarafından
Canım sakın o işe girme yaşına girecek hala ayıramadım sabah ciddi bel ağrısı ile uyanıyorum çünkü deli yatıyor ben de kenara sığınıyorum düşecek korkusu bi yandan sürekli emmek istiyor gece. Ha güzel mi çok güzel bir duygu ama nasıl beşiğine alıştırıcam bilmiyorum beşiği duruyo süs gibi 
0 oy
tarafından
Beraber yatırma canım beşiğe yatır asla yanında yatırma uyku hali bebeğin üstüne yatabilirsn yüzüne elini kolunu koyabilirsin çok tehlikeli Bi durum ayrı yatır bebeğini mutlaka 
0 oy
(406 puan) tarafından
9ay yanımda yattı hem beşikte hem yanımda aynı odada 9. Ayında ayırdım odasını şimdi 17 aylık

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 335 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 216 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...