0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (617 puan) tarafından

Ben çok zayıf bir insan değildim zaten balık etliydim   ama hamilelikte 20 kilo alinca isler degisti doğum yaptim  biraz doğum kilolarim gitti gobegim böyle sallandi  Bana doğumdan sonra gobegin kalır bir şeyle sıkıca bağla demişlerdi ama bebeğim sarılık filan oldu hastanede kaldık ben unuttum neyse şimdi gobegim sallanıyor en ufacık birşey yiyim göbek çıkıyor  sanki tekrar hamileyim öyle normal kilo gibi değil direk karin şişiyor  napsam geçen eşim  dalga geçiyor  hamilemisin yoksa  diyo aynı hamile gibi duruyorum :( birde açlık otu diye birşey varmış kullanan varmı  faydası oldumu

4 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Suanda bende 5aylik hamile gbi gobek var yüz üstü yat her sabh limonlu su iç yani kisacasi diyete gir ve beline korse tak ve sürekli muzik ac dans et gobek at ben formumu evde muzik acip 1 buck saat gobek atmya borclu kaldm roman havasi oynarım cok fazla bu 3cu dogumdan snrada yapcam eşim kilo ver diyo 
(617 puan) tarafından
Deneyecem cok tesekur ederim canim
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Emziriyor musun 
(1,690 puan) tarafından
Sana bir liste vereyim yapabilirsen onu yap
(617 puan) tarafından
Inşallah canım nedirki
(1,690 puan) tarafından
Kahvaltı

5 adet zeytin 1 tane domates 1 tane salatalık bolca yeşillik 2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir 1 tane haşlanmış yumurta 2 dilim kepek ekmeği şekersiz çay

İkindi

5 tane ceviz içi 1 fincan form bitki çayı

Akşam

100 gram az yağlı az tuzlu pilav 100 gram az yağlı az tuzlu evde ne pişirdiysen (kızartma olmayacak)

Kür

2 buçuk su bardağı suyu tencereye koy 1 tane limonu iyice yıkayıp halka halka doğradıktan sonra çekirdeklerini muhakkak temizle tencerenin içine koy üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın ekle ve kaynat.. Kaynamanın 5.dakikasında kibrit kutusu büyğklüğünde taze zencefilin kabuğunu soy ve halka halka tencereye doğra 2 dakika daha kaynat (toplamda 7 dakika kaynayacak) sonra soğumaya bırakıp süz..

Bunu kahvaltı ve akşam yemeğinden 20 dakika önce 1 su bardağı iç..

Gün aşırı kahvaltıdan önce leslie 3 mile spor yap.. Spor öncesinde 1 fincan neccafe iç ama içinde süt, süt tozu ve şeker olmayacak.. Sadece su ve kahve.. Kahveden yarım saat sonra spor yap..
Akşam yemeğini uyku saatinden 6 saat önce bitirmiş ol..
İlk zamanlar zorlanacaksın bazı akşamlar çok çom acıkırsan küçük bir kase yoğurdun içine meyve doğrayıp yiyebilirsin ama bunu nadiren yapmaya çalış.. Ya da yine küçük bir kase yoğurt ile tuzsuz cacık yapabilirsin..
Günde 3 litre su tüket..

Sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin
(617 puan) tarafından
Bitaz masrafliymis ama denemek lazim tesekkur ederim canim
(1,690 puan) tarafından
Evet biraz masraflı malesef.. Rica ederim ne demek
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Karın egzersizleri yap canım..1 ayda farkedersin.
(617 puan) tarafından
Inşallah canim artık kiloya razıyım ama vücut seklim çok çirkin duruyor göbek önden gidiyor
0 oy
(51 puan) tarafından
Bir diyetisyen olarak o  tarz bitkisel zayıflama takviyelerini tavsiye etmiyorum.Sağlıklı kilo kaybı uygun kalorili diyetle mümkün.Göbeğinizin sıkılaşması için de düzenli egzersiz yapmanız gerekir. Şu an emzirme sürecindeyseniz anne sütü kalitesi ve miktarının düşmemesi için de uygulayacağınız diyette açlık hissetmemeniz ve diyetin uygun protein içermesi gerekir.

Doğum sonrası vücudun kendini toplaması kolaydır.Kendinize inanın ve motivasyonlu şekilde ilerleyin.1,5 ayda.10 kg vermek mümkün.Hedefinize en kısa zamanda ulaşırsınız umarım ki
(617 puan) tarafından
Inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
5 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Reyhan1414 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
31 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 582 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu

381,414 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı