0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (814 puan) tarafından
Bende hic rastlamadim bence kimsede gormemistim soayal medyada demistim cunku hala rastlamadim Allah askina duyan varmi yada uygulicak olan

8 Cevaplar

+1 oy
(162 puan) tarafından
Market çalişaniyim şuan saat 2 olmasina rağmen ciro çok fazla 
(814 puan) tarafından
Oyle insanlara müstahak kazikalkmak
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Durum da paylaşmış biri bende yeni geldim binden 
(814 puan) tarafından
Bende burdan gordum gitmedim ama markete ama esim mecbur gidicek
0 oy
tarafından

Ben zaten hepsiexpress carrefoursa dan alıyorum beni pek baglamiyo :D

(739 puan) tarafından
Seninki de çok iyi değil fransa türk mallarını raflarından kaldırdı biz onlara kazandiralım habire
tarafından
Ben bütçeye bakarım türk malları da mükemmel ötesi zaten. Sen kazandırma ben kazandırmaktan memnunum ürünlerinden de memnunum :D
(739 puan) tarafından
Allah akıl versin ne diyim.
tarafından
Akılı Allah sana versin terbiyesizlik yapma.
(814 puan) tarafından
Ben biraz milliyetci bir insanim pek yabanci seyler almamaya calisirim ama tabi yine siter istemez aliyoruz
0 oy
tarafından
Ben gittim maşallah yine kalabalıktı..şu sosyal medyayı kullanmıyorum da böyle yalan dolan işlerle uğraşmıyorum
(814 puan) tarafından
Ben sosyal medyada gormedim burda gördüm
0 oy
(2,323 puan) tarafından

image

bende bunu gördüm. Gerçekten aynı zamanda baya zam yaptılar
(2,323 puan) tarafından
Bende gitmicem bu tarihlerde. Çünkü herşeye susup kabullendiğimiz için bu duruma geldik. Başka ülkelerde otobüse zam yapılsa ülke ayağa kalkıyor ama bizim insanımız susarak git gide daha kötü duruma geldi malesef..
(814 puan) tarafından
Aynen susmamak alzim yikkardir akpile pek zam gelmezdi gelse gelse 20 kurus 30 kurus gelirdi ama bu til 2.50 basan kart 3.85 oldu masallah kimseden cik cikmadi
(2,323 puan) tarafından
Bizim insanlarımız herşeye sustuğu için zaten bu haldeyiz..
(814 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(1,337 puan) tarafından

image

bundan bahsediyorsun sanirim az önce arkadaşım paylaşmis zaten benim param yok ben bütün marketleri 1 ay boykot ediyor ayin 5 den sonra 1 gun alışveriş yapıp tekrar ayın 5 ne kadar boykot ediyorum :D
(2,323 puan) tarafından
İşte zaten susup hep olsun dediğimiz için artık marketlere gidemiyoruz o yüzden inşallah aklı eren insanlar vardır da boykot ederler onlarda fiyatları düşürür fırsatçılar..
(1,337 puan) tarafından
Canim gitmeyip napcaz ki benim mahallemde migros,bim,şok var mogros çok pahali bize bakkal var ama bakkalde hersey yok malesef aylik alışveriş için haftasonu yine gidicez mecbur ev ihtiyaci bi bitmiyor
(2,323 puan) tarafından
Şöyle yapın eşyalarınızı önceden alın ordan ama yazılı tarihlerde gitmeyin ki anlasınlar insanların tepkili olduğunu ve geri adım atsınlar. Bende herşeyimi şoktan alıyorum ama o tarihlerde gitmicem. Çünkü hep susup kabullendiğimiz için bu haldeyiz. Şok market 1 ayda yumurtayı 9 liradan 14 liraya çıkardı hepsi eş zamanlı yaptı bunu işte bunun için herkes o tarihte gitmesin ki geri adım atsınlar. Benden bişey olmaz demeyin bak whatsap gibi dünyada kullanılan bir uygulama 2 günde silenler oldu diye geri adım attı demekki neymiş kaybedeceğini anlayınca mecbur geri adım atarlar.
(814 puan) tarafından
Yorgun anne katiliyorum ama malesef aenle benle olmuyor
0 oy
(142 puan) tarafından
Biz uyguluyoruz facede fln gördüm ben sizde gitmeyin kanımızi emdiler yeter artık 
(814 puan) tarafından
Bende uygulayabilsigim kadar uygulicam
0 oy
tarafından
Sadece burda gördüm ben 
(814 puan) tarafından
Aynen bende zorunlu ihtiyaclar disi birsey almicam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 275 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
+1 oy