0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar pandemi yardim da süreç devam ediyor yazipta hesabına para yatan var mı acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bana 1 kere yattı süreç hala devam ediyor diyor siz 2. Aldınız mı
(6,859 puan) tarafından
E devlette yazıyordu PTT den cekebilirisnkz diyordu sanırım cnm sürekli kontrol et
(1,007 puan) tarafından
Bende  sadece surec devam.ediyor yaziyo ama tee nisanda basvuru yapmisim bugun yapacaktm daha once yapildigi icin kabul edilmedi yatmismi yatmamismi anlayamadm yani :)
(52 puan) tarafından
E devlette nerde yaziodu cnm ptt den albilirsnz die bende baksam
(6,859 puan) tarafından
Cano g cmis zaman vala hatirlamiom
(52 puan) tarafından
Tamam cnm sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok istiyorum 2020 de evlendim hamileyim borcumuz çok var ama evlilik cüzdanım olmadığı için bana verirler mi bilmiyorum bilginiz var mi
(215 puan) tarafından
Cnm resmî nikah yap bence hemen
tarafından
Yaş sıkıntısı var cnm Mart sonu yada Nisan da yapcam o zmn verir mi bilmiyorum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Basvurdim 1 ay icinde cikti bin tl surec devam ediyo  yazarken yine cikti 2. Bin tl su an hala sürec devam ediyo yaziyoi bakalim 3. Faz yatar mi bilemem 
(1,007 puan) tarafından
Surec devam.ediyor yazdiginda telefonuza.mesaj mi geldi paranin yattigini nasil ogrendiniz
(52 puan) tarafından
Cnm ben ilk kez başvurdum 1 ay olck nrdeyse hala süreç devam ediyor dio sen nereye gttn aldın para yi ptt mi ziraat mi
(1,667 puan) tarafından
İlk basvurdugumda 1000 tl e devlette gozükuyordu gidip ptt den cektim 2.bin tl yide etraftan alan olmustu bende e devletime baktim surec devam ediyor yaziyordu ama ben yine gidip ptt ye sordurmak istedim gittim ve bin tl yatmisti hesabima .su an hala sürec devam ediyor yaziyo
(52 puan) tarafından
O zmn bende bi gdip ptt ye sorduruyum cnm teskkur ederim
(1,667 puan) tarafından
İnsallah cikmistir sürec sonlandirilmis yazanlar google dan 3. Faz icin tekrar basvuru yapabiliyolar burdanda haber vereyim basvurmak isteyeere
0 oy
tarafından
Nasıl yapacam ben
(52 puan) tarafından
E devletten pandemi başvurusu yapabilirsin cnm ben ilk kez yaptm hala süreç devam ediyor dio ama blmiorum cıktı.mi cikmadimi
0 oy
(6,035 puan) tarafından
Bulunduğun ilcenin sosyal yardımlaşma vakfına git kontrol ettir canım ben ordan başka birsey için başvuruya gittim 1000 lira yatmış dediler ama sonuclanmamıştı cimerdeki basvurum onlar görebiliyor ordan sonucunu
(52 puan) tarafından
Ptt ve ziraata gtsem hesplrma bktrsam gözükür mu e devlttn bakıyorum hemen hemen 1 aydır süreç devam ediyor dio
(6,035 puan) tarafından
Ama kabul edildikten iki hafta kadar sonra hesaba yatıyor canım belki su an kabul olmuştur ama para daha yatmadıgı için olmadı sanırsın dedigim yerden baktırısan daha net belli olur
(52 puan) tarafından
Cnm o dediğin yer bana çok uzak gidemem ama ziraat la ptt yakın oralardan sorsam belli olmaz mi acaba
(6,035 puan) tarafından
Sor yinede Bi canım ama benim dedigim sosyal hizmetler degil bak sosyal yardımlaşma vakfı karışıtıma ikisini bu dedigim bizimki kaymakamlıgın içindeydi her il de ilçede böyle mi bilmiyorum
0 oy
(803 puan) tarafından
Bnimde oyle yaziyo 6ay oldu ama msj filn gelmedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 1,463 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde 5827yasemin (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
1 cevap 218 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu